Rzeszów - Niedziela, 09.11.2025
Reklama

Wypadek na ul. Podkarpackiej. Kierowca peugeota potrącił rowerzystów na przejeździe dla rowerów

Dodano: 20.05.2020 r.

fot. Emilia Pająk / Archiwum RESinet.pl
fot. Emilia Pająk / Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Ranni rowerzyści - 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta - trafili do szpitala.
 
Do wypadku doszło wczoraj około godz. 14:00 na skrzyżowaniu ulicy Podkarpackiej z Wetlińska. Jak ustaliła Policja, 56-letni kierowca peugeota, jadąc w kierunku centrum miasta, potrącił dwoje rowerzystów przejeżdżających przez przejazd dla rowerów. Mężczyzna omijał samochody, które zatrzymały się, aby ustąpić pierwszeństwa rowerzystom.
 
W wyniku potrącenia, 29-letni mężczyzna oraz 26-letnia kobieta kierujący jednośladami zostali ranni. Oboje to mieszkańcy Rzeszowa. Poszkodowani rowerzyści zostali przewiezieni do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.
 
56-letniemu kierowcy peugeota zatrzymano prawo jazdy. Policja pracuje nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.


 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

4 wypadki, 7 osób rannych. Rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. Cztery wypadki i siedem osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Agnieszka Holland spotka się z młodzieżą w Rzeszowie

RZESZÓW. Znana polska reżyserka filmowa i teatralna, Agnieszka Holland będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 26 listopada w WSPiA.

Rzeszów

Nowości w Parku Sybiraków. Trwa rewitalizacja [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rewitalizacja części Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa w Rzeszowie. Powstaje tam m.in. nowy plac zabaw, zamontowane zostaną urządzenia do ćwiczeń oraz pojawi się sporo nowych roślin.

Rzeszów

Kobieta w głębokiej hipotermii leżała w zaroślach w rejonie ul. Podpromie. Trafiła do szpitala

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pomogli dziś dwóm bezdomnym kobietom, które z uwagi na wychłodzenie organizmu, wymagały pomocy medycznej. Jedna z nich była w stanie głębokiej hipotermii. Trafiła do szpitala.

Rzeszów

W parku miejskim na osiedlu Kmity powstała strefa relaksu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W Parku Zdrowia na osiedlu Kmity zamontowane zostały nowe elementy wypoczynkowe, w tym m.in., hamaki, leżaki, biblioteczki plenerowe oraz miejsca do grillowania. Powstała tam strefa relaksu, którą mieszkańcy wybrali w ubiegłorocznej...

Rzeszów

Kolizja drogowa w Tyczynie. Sprawca miał ponad 2,6 promila i zakaz prowadzenia pojazdów

TYCZYN. 45-letni kierowca volkswagena najechał na audi. Okazało się, że mężczyzna był pijany i posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 45-latek odpowie karnie za swoje czyny.

Reklama