Rzeszów - Wtorek, 05.05.2026
Reklama

Wypadek na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Zderzyło się 6 pojazdów, sprawca był pijany

Dodano: 24.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. 41-letni kierowca dostawczaka doprowadził do zderzenia sześciu samochodów. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba. Sprawca miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do wypadku doszło dzisiaj po godz. 10:30 na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że w zdarzeniu brało udział łącznie 6 pojazdów - 5 samochodów osobowych i dostawczy renault. Kierowca tego ostatniego, mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył jadącego przed nim pojazdu marki Jeep. Ten z kolei uderzył w dacię. Następnie renault gwałtownie odbił w lewo i zderzył się z teslą, a potem uderzył jeszcze w jadącą z naprzeciwka toyotę. TOtyota isłą odrzutu zderzyła się z volvo. 

W zdarzeniu ranny został 70-letni kierujący toyotą. Poszkodowany został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 41-letni kierowca renault był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w jego  organizmie.

W rejonie wypadku wystepują utrudnienia. Ruch w kierunku Tyczyna i Rzeszowa odbywa się jednym pasem.

Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 15:00.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Rzeszów

Boisko w parku na Zalesiu zyska nowy wygląd

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która udoskonali boisko w parku na Zalesiu. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Rzeszów

Księża z parafii na Staromieściu zakończyli kwarantannę

RZESZÓW. 7 duchownych z parafii na osiedlu Staromieście zakończyło kwarantannę. Ósmy ksiądz nadal przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Rzeszów

1 mln zł od PLK dla rzeszowskiego pogotowia na walkę koronawirusem

RZESZÓW. Pieniądze będa przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej dla personelu.

Rzeszów

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Rzeszów

WSIiZ rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia

RZESZÓW. Pojawiło się sporo nowości, zarówno na ścieżkach polskojęzycznych, jak i angielskojęzycznych. Dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną.

Rzeszów

Poczta Polska prosi o dane mieszkańców. Prezydent Rzeszowa odmówił

RZESZÓW. Samorządy w całej Polscy otrzymują maile od Poczty Polskiej z prośbą o przekazanie „danych ze spisu wyborców”. Taka wiadomość trafiła również do rzeszowskiego magistratu. Prezydent Rzeszowa odmówił udzielenia tych informacji.

Reklama