Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody
Dodano: 01.08.2022 r.
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letnia kobieta została ranna w zderzeniu czterech pojazdów, do którego doszło dziś rano na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.
Do zdarzenia doszło około godz. 7.40. Wg wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierowca Jeepa, jadąc w kierunku Tyczyna, najechał na tył subaru. Za kierownicą subaru siedziała 34-letnia kobieta, która zamierzała skręcić w lewo na teren posesji. W wyniku uderzenia, jej samochód został przemieszczony na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, którym kierowała 33-lenia kobieta. Po uderzeniu, volkswagen został zepchnięty na prawy pas ruchu w kierunku ul. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wypadku ucierpiała kobieta kierująca volkswagenem - została przewieziona do szpitala.
Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu okazało się, że 34-letnia kierująca pojazdem marki Subaru była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.
W miejscu wypadku wystąpiły czasowe utrudnienia w ruchu. Zablokowane były lewe pasy ruchu w obu kierunkach.
RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
RZESZÓW. Oprócz symbolicznego dzielenia się opłatkiem oraz wigilijnego poczęstunku, na mieszkańców Rzeszowa czeka również wiele atrakcji w Miasteczku Świątecznym.
RZESZÓW. Od najbliższego poniedziałku, 19 grudnia 2022 r. autobusy komunikacji miejskiej znów pojadą ulicą Batorego, pod wiaduktem kolejowym. Chodzi o linie nr 9, 12, 29, 59 oraz N1. Nie zostanie przywrócona linia...
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz