Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się cztery samochody

Dodano: 01.08.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 33-letnia kobieta została ranna w zderzeniu czterech pojazdów, do którego doszło dziś rano na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.40. Wg wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierowca Jeepa, jadąc w kierunku Tyczyna, najechał na tył subaru. Za kierownicą subaru siedziała 34-letnia kobieta, która zamierzała skręcić w lewo na teren posesji. W wyniku uderzenia, jej samochód został przemieszczony na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się z volkswagenem, którym kierowała 33-lenia kobieta. Po uderzeniu, volkswagen został zepchnięty na prawy pas ruchu w kierunku ul. Rejtana, gdzie zderzył się z oplem vectrą. Oplem kierował 26-letni mieszkaniec Rzeszowa. W wypadku ucierpiała kobieta kierująca volkswagenem - została przewieziona do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu okazało się, że 34-letnia kierująca pojazdem marki Subaru była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonowa w Rzeszowie, celem ustalenia jej miejsca pobytu.

W miejscu wypadku wystąpiły czasowe utrudnienia w ruchu. Zablokowane były lewe pasy ruchu w obu kierunkach.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Rolnicy zablokują DK97 i dwa ronda w Rzeszowie na 24 godziny

RZESZÓW. Lider ruchu społecznego Agrounia, Michał Kołodziejczak zapowiedział blokady dróg w całej Polsce, w tym również w Rzeszowie. Strajki odbędą się w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Wtargnął do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze. Miał ponad 6 promili alkoholu

RZESZÓW. Policjanci z oddziału prewencji KMP w Rzeszowie podjęli nietypową interwencję w jednym z mieszkań na osiedlu Kmity w Rzeszowie.

Rzeszów

W sobotę utrudnienia na ul. Świadka. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej

RZESZÓW. Trwa rozbudowa sieci ciepłowniczej na osiedlu Nowe Miasto. W sobotę (21 sierpnia) wyłączony z ruchu będzie jednokierunkowy odcinek ul. Witolda Świadka.

Rzeszów

Kto wykona ogród kieszonkowy przy ul. Reymonta i ul. Króla Augusta? Ruszył przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która stworzy ogród kieszonkowy w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta. Nowa, zielona przestrzeń ma powstać jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Na podwójnym gazie pędził 138 km/h przez al. Sikorskiego

RZESZÓW. 39-letni motocyklista jadąc al. Sikorskiego, przekroczył dozwoloną prędkość o 88 km/h. Mężczyzna zignorował sygnały policjantów i zaczął uciekać. Kiedy funkcjonariuszom udało się go zatrzymać, okazało się że był pijany.

Rzeszów

Ciągnik przygniótł 50-letniego kierowcę. W akcji śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 50-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego został przygnieciony przez ciągnik. Ranny mężczyzna śmigłowcem został przewieziony do szpitala.

Reklama