Rzeszów - Środa, 25.03.2026
Reklama

Wypadek na ul. Sikorskiego. Zderzyły się trzy pojazdy

Dodano: 28.07.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Dwie osoby ucierpiały w zderzeniu trzech samochodów osobowych do którego dziś rano w Tyczynie.

Informacja o wypadku dotarła do dyżurnego miejskiej około godz. 11:30. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy rzeszowskiej ekipy wypadkowej.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-letnia kobieta jadąca renaultem od strony Tyczyna w kierunku Rzeszowa, na ul. Sikorskiego uderzyła w tył jadącego przed nią opla.

Następnie siłą odrzutu opel uderzył jeszcze w tył seata.

W wypadku ranne zostały dwie osoby, 34-letnia kierująca oplem oraz 62-letni kierujący seatem. Poszkodowani trafili do szpitala.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Lufthansa wraca do Jasionki. W przyszłym roku polecimy do Monachium

RZESZÓW/JASIONKA. Od kwietnia 2023 roku samoloty Lufthansy ponownie zaczną latać na trasie z i do Rzeszowa.

Reklama