Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Wypadek na ul. Warszawskiej. Są utrudnienia w ruchu

Dodano: 10.12.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku na ul. Warszawskiej doszło dzisiaj w godzinach porannych. Kierowcy musza liczyć się z utrudnieniami.

Według informacji, jakie zdołaliśmy uzyskać od Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, do zdarzenia doszło przed godz. 09.00.

"Kierujący chryslerem, 33-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc ul. Warszawską w kierunku centrum prawdopodobnie nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych i stracił panowanie nad pojazdem, po czym zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault" - informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił 33-latek. Za kierownicą renault siedział 47-letnie mieszkaniec powiatu skrzyżowskiego. Do wypadku doszło na wysokości ul. Bażantowej.

Na miejscu pracują policjanci. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku centrum Rzeszowa. Utrudniania mogą potrwać do godz. 11.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Rzeszów

Rolnicy zablokują DK97 i dwa ronda w Rzeszowie na 24 godziny

RZESZÓW. Lider ruchu społecznego Agrounia, Michał Kołodziejczak zapowiedział blokady dróg w całej Polsce, w tym również w Rzeszowie. Strajki odbędą się w przyszłym tygodniu.

Rzeszów

Wtargnął do cudzego mieszkania i zasnął na podłodze. Miał ponad 6 promili alkoholu

RZESZÓW. Policjanci z oddziału prewencji KMP w Rzeszowie podjęli nietypową interwencję w jednym z mieszkań na osiedlu Kmity w Rzeszowie.

Reklama