Rzeszów - Sobota, 13.06.2026
Reklama

Wypadek w Błędowej Tyczyńskiej. Cztery osoby trafiły do szpitala

Dodano: 09.06.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Błędowej Tyczyńskiej 8.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Błędowej Tyczyńskiej 8.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 9 czerwca, w Błędowej Tyczyńskiej. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych rannych zostało cztery osoby. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana, a funkcjonariusze kierowali kierowców na objazdy.

Do zdarzenia doszło po godz. 10.30. Dyżurny rzeszowskiej komendy, powiadomiony o wypadku w Błędowej Tyczyńskiej, natychmiast skierował na miejsce patrole oraz ekipę wypadkową rzeszowskiej drogówki.

Z ustaleń policjantów wynika, że 85-letni kierujący toyotą jechał w kierunku Zabratówki. Na łuku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym Citroenem Berlingo.

W wyniku wypadku obrażenia odniosły cztery osoby – 52-letni kierujący citroenem oraz trzej podróżujący z nim pasażerowie. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący byli trzeźwi.

Ruch w miejscu zdarzenia został całkowicie wstrzymany, a funkcjonariusze kierowali kierowców na objazdy. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Rzeszów

Rzeszów liderem rankingu "Miejsca Przyjazne Edukacji"

Rzeszów zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim znalazł się Lublin i Białystok.

Rzeszów

17 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej Policji

RZESZÓW. 12 policjantów i 5 policjantek zasili szeregi podkarpackiej policji. Dziś odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Reklama