Rzeszów - Piątek, 12.06.2026
Reklama

Wypadek w Błędowej Tyczyńskiej. Cztery osoby trafiły do szpitala

Dodano: 09.06.2026 r. / Redakcja

Wypadek w Błędowej Tyczyńskiej 8.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek w Błędowej Tyczyńskiej 8.06.2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w poniedziałek, 9 czerwca, w Błędowej Tyczyńskiej. W zderzeniu dwóch samochodów osobowych rannych zostało cztery osoby. Droga w miejscu zdarzenia była całkowicie zablokowana, a funkcjonariusze kierowali kierowców na objazdy.

Do zdarzenia doszło po godz. 10.30. Dyżurny rzeszowskiej komendy, powiadomiony o wypadku w Błędowej Tyczyńskiej, natychmiast skierował na miejsce patrole oraz ekipę wypadkową rzeszowskiej drogówki.

Z ustaleń policjantów wynika, że 85-letni kierujący toyotą jechał w kierunku Zabratówki. Na łuku drogi, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn, zjechał na przeciwległy pas, gdzie zderzył się z prawidłowo jadącym Citroenem Berlingo.

W wyniku wypadku obrażenia odniosły cztery osoby – 52-letni kierujący citroenem oraz trzej podróżujący z nim pasażerowie. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący byli trzeźwi.

Ruch w miejscu zdarzenia został całkowicie wstrzymany, a funkcjonariusze kierowali kierowców na objazdy. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Biuro turystyczne Neckermann ogłosiło upadłość. Ile rzeszowskich klientów ucierpi?

RZESZÓW, POLSKA. Czterech turystów z Rzeszowa przebywa na wakacjach z biura podróży Neckermann Polska.

Rzeszów

Rusza akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Dziewięć skrzyżowań w Rzeszowie pod monitoringiem policji

RZESZÓW. Celem działań ma być wyeliminowanie utrudnień w ruchu na skrzyżowaniach.

Rzeszów

Cztery linie komunikacji miejskiej ze zmienionym rozkładem jazdy

RZESZÓW. Zmiany, jakie wprowadza Zarząd Transportu Miejskiego, wynikają z konsultacji z Radą Osiedla Załęże.

Rzeszów

Siostra Anastazja, Korwin-Piotrowska i Bonda na Świątecznych Targach Książki w Millenium Hall

RZESZÓW. W Millenium Hall gościć będą takie wydawnictwa jak Agora, Znak, Czarne, PWN, Marginesy, Lingea oraz Dreams.

Rzeszów

Przyjezdni kierowcy odpowiedzialni za korki w mieście? Jeden z radnych uważa, że tak

RZESZÓW. Korki na ulicach Rzeszowa stają się coraz głośniejszym tematem.

Rzeszów

OSP Rzeszów-Budziwój będzie miało nowy budynek

RZESZÓW. Całkowita powierzchnia obiektu ma wynieść ok. 500 m2.

Rzeszów

Mieszkańcy osiedla Krakowska-Południe przeciwko wycince drzew. Jest petycja

RZESZÓW. W petycji przeciwko wycince mowa o wycince 25 drzew i 15 krzewów.

Rzeszów

ZTM skraca kursy dwóch linii

RZESZÓW. Trasy ulegną skróceniu do ul. Poselskiej.

Reklama