Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Wypadek w Głogowie Małopolskim. Zderzyły się 4 pojazdy, 3 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dodano: 22.08.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Wczoraj w Głogowie Małopolskim doszło do zderzenia się czterech pojazdów, w tym ciężarówki i samochodu dostawczego. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych.

Do wypadku doszło około godz. 17.30 na ulicy Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Z ustaleń policji wynika, 49-letni mężczyzna jadący toyotą w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z dostawczym oplem. Opel siłą odrzutu uderzył w ciężarowe volvo. Z kolei toyota najechała jeszcze na pojazd marki MG.

W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. 22-letni kierowca opla, 26-letni kierujący pojazdem marki MG oraz jego 26-letnia pasażerka.

W związku z wypadkiem, przez długi czas występowały spore utrudnienia w ruchu. Przez kilka godzin, droga w miejscu wypadku, była całkowicie zablokowana. Utrudnienia trwały niemal do północy.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozbudowa skrzyżowania ulic Lwowskiej i Mieszka I na finiszu. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. Wykonawca inwestycji rozpoczyna układnie asfaltowej nawierzchni. W związku z tymi pracami w środę i czwartek (14 i 15.05) mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Więcej pieniędzy w Rzeszowskim Budżecie Obywatelskim

RZESZÓW. W lipcu br. wystartuje kolejna edycja Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Tym razem na zadania zgłoszone do realizacji przez mieszkańców przeznaczone zostanie 9,4 mln zł, czyli o 400 tys. zł więcej niż w...

Rzeszów

Nowe przystanki Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oddały do użytku siedem nowych przystanków oraz dodatkowych peronów w aglomeracji rzeszowskiej.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w kampusie WSIiZ w Kielnarowej

RZESZÓW. W kampusie WSIiZ w Kielnarowej stanęło 5 uli, zamieszkanych przez pszczoły z gatunku Buckfast.

Rzeszów

Rekordowy maj na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Port lotniczy Rzeszów-Jasionka odnotował kolejny rekordowy miesiąc. W maju obsłużono ponad 80 tysięcy pasażerów.

Rzeszów

Remont remizy i nowy samochód dla OSP Bzianka

RZESZÓW. W tym roku budynek domu strażaka na osiedlu Bzianka będzie ponownie modernizowany. Przetarg na wykonanie kolejnego etapu prac został już ogłoszony.

Rzeszów

Ruszyły loty z Rzeszowa do Rzymu

RZESZÓW/JASIONKA. W środowe popołudnie na lotnisku Rzeszów-Jasionka powitano pierwszy samolot z Rzymu. Wizz Air latać będzie z Podkarpacia do stolicy Włoch co najmniej dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Triathlonowy weekend w Rzeszowie. Zmiany w kursach MPK

RZESZÓW. Już w najbliższy weekend w Rzeszowie rywalizować będą czołowi zawodnicy Pucharu Europy w Triathlonie. W związku z tym nastąpią zmiany w kursach autobusów komunikacji miejskiej. 

Reklama