Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Wypadek w Głogowie Małopolskim. Zderzyły się 4 pojazdy, 3 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Dodano: 22.08.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Wczoraj w Głogowie Małopolskim doszło do zderzenia się czterech pojazdów, w tym ciężarówki i samochodu dostawczego. W wypadku ranne zostały trzy osoby. Służby pracowały na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych.

Do wypadku doszło około godz. 17.30 na ulicy Rzeszowskiej w Głogowie Małopolskim. Z ustaleń policji wynika, 49-letni mężczyzna jadący toyotą w kierunku Rzeszowa, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z dostawczym oplem. Opel siłą odrzutu uderzył w ciężarowe volvo. Z kolei toyota najechała jeszcze na pojazd marki MG.

W zdarzeniu ranne zostały trzy osoby. 22-letni kierowca opla, 26-letni kierujący pojazdem marki MG oraz jego 26-letnia pasażerka.

W związku z wypadkiem, przez długi czas występowały spore utrudnienia w ruchu. Przez kilka godzin, droga w miejscu wypadku, była całkowicie zablokowana. Utrudnienia trwały niemal do północy.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Back to School w Millenium Hall w ten weekend. Będą atrakcje dla dzieci i szkolna akcja rabatowa

W programie, m.in. kiermasz zajęć pozalekcyjnych, warsztaty naukowe oraz gry i zabawy edukacyjne.

Rzeszów

Zderzenie bmw z ciężarówką w Głogowie Małopolskim. Kierowca osobówki zginął na miejscu

RZESZÓW. 60-letni obywatel Francji kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czoło z ciężarowym mercedesem. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki został ranny i trafił do szpitala.  

Rzeszów

Od września płatny parking w Millenium Hall

RZESZÓW. Pierwsze 180 minut będzie bezpłatne. Za każdą kolejną godzinę zapłacimy wg cennika. 

Rzeszów

Nowe ambulanse dla rzeszowskiego pogotowia

RZESZÓW. Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Rzeszowie ma cztery nowe ambulanse. Zakup trzech z nich został dofinansowany z rządowego Funduszu Przeciwdziałania COVID-19, czwarty pojazd zakupiono ze środków własnych.

Rzeszów

Nieczynne przystanki przy ul. Bardowskiego

RZESZÓW. Od dzisiaj zamknięte zostają zatoki autobusowe zlokalizowane przy ul. Bardowskiego. Autobusy będą odjeżdżały z przystanków na placu Wolności.

Rzeszów

Od września autobusy MPK pojadą do Albigowej

RZESZÓW. Od początku przyszłego miesiąca autobusy komunikacji miejskiej będą dojeżdżać do Albigowej w gminie Łańcut. Dzisiaj podpisano porozumienie w tej sprawie.

Rzeszów

Kamienica przy ul. Grunwaldzkiej odzyskała dawny blask [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się rewitalizacja elewacji kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej 24 w Rzeszowie. Budynek odzyskał dawny – XIX wieczny wygląd.

Rzeszów

Pożar magazynów hurtowni tkanin w Strażowie k. Rzeszowa. W akcji ponad 120 strażaków

RZESZÓW. Do pożaru doszło we wtorek wieczorem. W momencie pojawienia się ognia, w hurtowni nie było pracowników.

Reklama