Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Wypadek w Krasnem. Zderzyły się dwa peugeoty

Dodano: 19.01.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Po godz. 11:00 na DK 94 w Krasnem zderzyły się dwa samochody. Kierowca jednego z nich był pijany. W miejscu zdarzenia zablokowana była droga w kierunku Łańcuta. Przed godz. 14 ruch został przywrócony.

Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu policjanci, kierujący peugeotem 306, mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc lewym pasem ruchu w kierunku Rzeszowa, podczas manewru wyprzedzania, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z innym peugeotem. W wyniku zderzenia peugeot partner dachował.

Okazało się, że 36-letni kierowca peugeota 306 jest pod wpływem alkoholu. Miał blisko 2 promile. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Przez blisko 3 godziny droga w kierunku Łańcuta w miejscu wypadku była zablokowana. Przed godz. 14:00 przywrócono ruch w obu kierunkach.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ulica Lisa-Kuli już przejezdna

RZESZÓW. Zakończyła się modernizacja ul. Lisa Kuli. Wykonawca miał czas do końca sierpnia, jednak prace udało się zrealizować przed terminem.

Rzeszów

Będą dwie nowe ulice w Rzeszowie? We wtorek zdecydują radni

RZESZÓW. Podczas najbliższej sesji radni zdecydują o nadaniu nazw dwóm ulicom - ul. ks. Andrzeja Rabija, na osiedlu Krakowska-Południe oraz ul. Jana Welca na osiedlu Staromieście.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim utonęły dwie osoby

Policja apeluje o rozwagę i ostrożność podczas wypoczynku nad wodą. W minioną niedzielę w powiecie rzeszowskim utonęły dwie młode osoby – 22-latka z powiatu lubaczowskiego oraz 30-latek z powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Gdzie w Rzeszowie kupisz worki na odpady zielone?

RZESZÓW. Trzy punkty stacjonarne oraz automaty, to miejsca w których można zaopatrzyć się w worki na odpady zielone.

Rzeszów

ZTM ponownie wyłącza "ciepły guzik" w autobusach

RZESZÓW. W związku ze wzrostem zakażeń w województwie podkarpackim, ZTM ponownie zawiesiło funkcję „ciepłego guzika” w autobusach miejskich.

Rzeszów

Tragedia na A4 w Bratkowicach. Zginął 35-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności piątkowego wypadku na A4 w Bratkowicach. 35-letni obywatel Białorusi została śmiertelnie potrącony przez kierowcę fiata.

Rzeszów

Dwa kursy linii nr 35 przyspieszone

RZESZÓW. Od najbliższej niedzieli 16 sierpnia drobnej korekcie ulegnie rozkład jazdy linii nr 35.

Rzeszów

Rzeszowskie pogotowie ma nową karetkę

RZESZÓW. Pracownicy WSPR w Rzeszowie otrzymali nowy ambulans. Kluczyki do karetki wręczyła dziś osobiście Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart.

Reklama