Rzeszów - Niedziela, 28.12.2025
Reklama

Wypadek w Lubeni. 3 osoby, w tym dziecko trafiły do szpitala

Dodano: 07.05.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Dziś rano w miejscowości Lubenia w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. Trzy osoby doznały obrażeń i trafiły do szpitala. Zdaniem policji, przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Do wypadku doszło przed godz. 8:00. Z ustaleń ekipy wypadkowej rzeszowskiej komendy wynika, że 20-letni kierowca forda, jadąc w kierunku Siedlisk, stracił panowanie nad autem, i zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia się z pojazdem renault, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

W wyniku zdarzenia obrażeń doznali obaj kierujący i 5-letnia pasażerka renaulta. Wszyscy trafili do szpitala.

Z przeprowadzonych na miejscu zdarzenia badań wynika, że obydwaj kierowcy byli trzeźwi.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Rzeszów

ZTM: Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna remont chodników

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie robót budowlanych, polegających na bieżącym utrzymaniu chodników na terenie miasta.

Rzeszów

Na rzeszowskim zalewie powstaje specjalna barka lęgowa dla ptaków

RZESZÓW. W lutym zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Teraz wykonawca rozpoczął działania mające na celu wsparcie ptactwa.

Reklama