Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Wypadek w Niechobrzu. Samochód potrącił opiekunkę, która szła z grupą dzieci

Dodano: 07.01.2022 r.

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
RZESZÓW. W Niechobrzu, 19-letni kierowca potrącił opiekunkę, która szła z dziećmi. Ranną kobietę przetransportowano do szpitala. Dzieciom nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 10.20. Wg wstępnych ustaleń policjantów, 19-letni kierowca jadący Mini Cooperem, prawdopodobnie oślepiony słońcem, potrącił idącą poboczem kobietę (57-latkę). Kobieta szła na końcu kolumny dzieci, których była opiekunką. Potrącona doznała urazu nogi i trafiła do szpitala. Jak informuje Policja, dzieciom nic poważnego się nie stało i trafiły pod opiekę rodziców.

19-letni kierowca był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
 
Źródło: Policja Podkarpacka
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Diecezja rzeszowska zbiera na powodzian. Miasto przekaże 200 tys. dla mieszkańców gminy Chmielnik

RZESZÓW. W minionym tygodniu intensywne opady deszczu, burze i nawałnice wyrządziły wiele szkód mieszkańcom Podkarpacia. We wszystkich kościołach diecezji rzeszowskiej odbędzie się zbiórka na rzecz poszkodowanych.

Rzeszów

W Rzeszowie odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe. Poszkodowani mogą starać się o zasiłek

RZESZÓW. W związku z ustabilizowaniem się sytuacji powodziowej dziś o godz. 6:00 rano odwołano Pogotowie Przeciwpowodziowe.

Rzeszów

Nowy rozkład jazdy sześciu linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Od 1 lipca br. zmianie ulegnie rozkład jazdy linii nr 13, 17, 34, 35, 45 i 53.

Rzeszów

Miasto rozpoczyna walkę z komarami i kleszczami

RZESZÓW. Dwa dni potrwają działania mające na celu zwalczanie komarów i kleszczy na terenie miasta.

Rzeszów

Będzie połączenie ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Ruszył przetarg na roboty budowlane polegające na budowie połączenia ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych modernizacją ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystkie oferty mieszczą się w wymaganiach finansowych, jakie wyznaczyło miasto.

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa zamieszkają pszczoły

RZESZÓW. Już wkrótce na dachu Galerii Rzeszów zamieszka niemal pół miliona pszczół. 

Reklama