Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Wypadek w Nowym Kamieniu. 4 osoby w szpitalu, w tym 2 dzieci

Dodano: 19.11.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

POWIAT RZESZOWSKI. Trzy samochody zderzyły się dziś rano w miejscowości Nowy Kamień w powiecie rzeszowskim. W zdarzeniu poszkodowane zostały cztery osoby, w tym dwoje dzieci.

Do wypadku doszło po godz. 8:00. Na miejsce udali się policjanci rzeszowskiej grupy wypadkowej ruchu drogowego. Jak wynika z ich ustaleń, 36-letni kierowca mazdy, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej chcąc uniknąć najechania na tył jadącego przed nim pojazdu, zjechał na lewy pas i zderzył się z volkswagenem. Następnie mazda, siłą odrzutu uderzyła jeszcze w forda.

W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący mazdą, 41-letnia kierująca volkswagenem oraz dwójka dzieci w wieku 11 i 15 lat. a szczęście życiu wszystkich uczestników zdarzenia nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierowcy pojazdów biorących udział w zdarzeniu byli trzeźwy. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Szkoła na ul. Kwiatkowskiego nosi imię Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Od wczoraj Szkoła Podstawowa nr 37 w Rzeszowie nosi imię Prezydenta Tadeusza Ferenca. Placówka mieści się przy ul. Kwiatkowskiego, niedaleko domu, w którym mieszkał były prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Półmaraton Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu [MAPA]

RZESZÓW. W związku 17. PKO Półmaratonem Rzeszowskim, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 kwietnia, na dogach Rzeszowa wystąpią utrudnienia w ruchu. Niektóre z ulic zostaną częściowo lub całkowicie wyłączone z ruchu.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nowe miejsce dla seniorów

RZESZÓW. Tuż przed świętami wielkanocnymi w Rzeszowie odbyło się uroczyste otwarcie Miejskiego Centrum Seniora. Placówka znajduje się przy ul. Rynek 7.

Rzeszów

Policja podsumowała święta w Rzeszowie. Tragiczne zdarzenie na Kopcu Konfederatów Barskich

RZESZÓW. Jak informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, tegoroczne święta wielkanocne „przebiegły w miarę spokojnie”.  Odnotowano dwa wypadki drogowe oraz jedno śmiertelne zdarzenie z udziałem quada. Doszło również do kilkudziesięciu kolizji.

Rzeszów

Wielka impreza biegowa już w tę sobotę w Rzeszowie. Na liście blisko 2 tys. osób

RZESZÓW. 6 kwietnia 2024 r. w stolicy Podkarpacia odbędzie się 17. PKO Półmaraton Rzeszowski oraz 9. PKO Sztafeta Półmaratońska. Imprezom biegowym towarzyszyć będzie akcja charytatywna na rzecz 7-letniej Klary.

Rzeszów

Nowe rozkłady jazdy pięciu linii MPK

RZESZÓW. Od 1 kwietnia, dla pięciu linii komunikacji miejskiej obowiązują nowe rozkłady jazdy. Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, zmiany dotyczą linii: 1, 16, 33, 52, 54.

Rzeszów

190 miejsc dla maluchów w nowym żłobku w Rzeszowie. Podpisano umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podpisał umowę z firmą, która wybuduje nowy żłobek w Rzeszowie. Znajdzie się w nim miejsce dla 190 maluchów.

Rzeszów

Dodatkowe rządowe pieniądze dla Rzeszowa na posiłki dla dzieci i czytelnictwo

RZESZÓW. Rzeszów otrzyma ponad 2 mln zł dofinansowania na realizację programu  „Posiłek w szkole i w domu” oraz Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Reklama