Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco. W wypadku ranny został 51-letni kierowca renault. Trafił do szpitala.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń Policji, 51-letni kierowca renault modus, jadąc od strony Pogwizdowa Starego w kierunku Rzeszowa, na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wypadł z drogi i uderzył w jadące z naprzeciwka Iveco, którym kierował 41-letni mężczyzna.

W zderzeniu ranny został kierowca renault. Mężczyzna trafił na badania do szpitala. Jego życiu nic nie zagraża.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarze z Rzeszowa pokonani w Warszawie

RZESZÓW. Siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa pokonali Asseco Resovią Rzeszów 3:1 w meczu 8. kolejki PlusLigi. 

Rzeszów

Delegacja z Korei Południowej odwiedziła Politechnikę Rzeszowską

RZESZÓW. Delegacja z Sacheon przebywała w Rzeszowie do 29 listopada.

Rzeszów

Umowa z Autosanem podpisana. Do Rzeszowa przyjedzie 60 nowych autobusów

RZESZÓW. Za zamówienie Rzeszów zapłaci 54,7 mln zł.

Rzeszów

Wręczono statuetki Konkursu "Podkarpacka Nagroda Gospodarcza" 2019

28 listopada w Sali Kongresowej Centrum Kongresowo-Wystawienniczego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa wręczono nagrody i wyróżnienia w najważniejszych podkarpackich nagrodach biznesowych.

Rzeszów

PKS Rzeszów przywraca kolejny zawieszony kurs

RZESZÓW. Bez połączeń pozostają podróżujący w relacji Rzeszów Hyżne Nowa Wieś.

Rzeszów

Dyrektor PGE EC o władzy szantażującej za pośrednictwem mediów komisje przetargową ws. odbioru odpadów

RZESZÓW. Dyrektor PGE EC problemu z odpadami nie widzi i dziwi się mediom tak radykalnej reakcji na wieść o rozpoczęciu przetargu.

Rzeszów

1 grudnia parkingi w rejonie hali Podpromie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W pierwszy dzień grudnia, Automobilklub Rzeszowski, już po raz drugi, zorganizuje Moto-Mikołajki.

Rzeszów

ZAKSA po tie-breaku. Punkt na pocieszenie dla Resovii

RZESZÓW. Asseco Resovia Rzeszów przegrała w meczu 7. Kolejki PlusLigi z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3.

Reklama