Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Wypadł z drogi i zjechał ze skarpy na parking hali Podpromie

Dodano: 31.08.2023 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. 20-letni kierowca volkswagena wypadł z drogi i zjechał ze skarpy na dolny parking hali Podpromie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 22:00. Jak informuje rzeszowska Policja, kierowca volkswagena nie dostosował  prędkości do warunków panujących na drodze i jadąc na skrzyżowaniu ul. Szopena z ul. Kilara, wypadł z drogi. Samochód stoczył się po skarpie na parking dolny Hali Podpromie. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Kierowcą volkswagena okazał się 20-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Mężczyzna został ukarany mandatem.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będzie połączenie ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego

RZESZÓW. Ruszył przetarg na roboty budowlane polegające na budowie połączenia ul. Krajobrazowej i ul. Niemena z ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych modernizacją ul. Lisa Kuli

RZESZÓW. Wszystkie oferty mieszczą się w wymaganiach finansowych, jakie wyznaczyło miasto.

Rzeszów

LOT uruchamia 4 wakacyjne połączenia z Jasionki

RZESZÓW. W wakacje z lotniska w Jasionce polecimy do Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i Bułgarii. Do wznowienia lotów szykuje się również Ryanair.

Rzeszów

W centrum Rzeszowa zamieszkają pszczoły

RZESZÓW. Już wkrótce na dachu Galerii Rzeszów zamieszka niemal pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Od stycznia 2021 r. zmiany w gospodarce odpadami

RZESZÓW. Rady Miasta podjęła decyzja w sprawie ograniczenia odbioru odpadów od mieszkańców. Na jakie zmiany muszą przygotować się Rzeszowianie?

Rzeszów

Trwają prace na stacji Rzeszów Główny. Do dwóch nowych peronów dołączy trzeci

RZESZÓW. Wykonawca realizuje prace przy peronie 3 oraz kontynuuje roboty w przejściu podziemnym.  Przy wiadukcie na ul. Batorego układane są tory.

Rzeszów

Rondo na Śródmieściu im. prof. Bartoszewskiego

RZESZÓW. Radni zdecydowali. Rondo na Staromieściu będzie nosić imię prof. Władysława Bartoszewskiego.

Rzeszów

Na os. Kmity powstanie "strefa aktywnego wypoczynku"

RZESZÓW. Inwestycja ma być gotowa do 30 września br.

Reklama