Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Wystartował nowy, miejski serwis dla miłośników sportu w Rzeszowie

Dodano: 22.12.2023 r.

RZESZÓW. Sportowyrzeszow.pl – pod taką domeną miasto uruchomiło nowy serwis informacyjny z myślą o miłośnikach sportu w Rzeszowie.

- Sportowyrzeszow.pl to miejsce dedykowane nie tylko pasjonatom sportu, ale przede wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Głównym zadaniem serwisu, oprócz efektywnego informowania w zakresie wszystkich wydarzeń związanych ze sportem w naszym mieście, jest przed wszystkim aktywizacja mieszkańców do czynnego uprawiania sportu – informuje Urząd Miasta Rzeszowa.

Nowy serwis sportowy, to narzędzie umożliwiające mieszkańcom poznanie szerokiej oferty zajęć, wydarzeń oraz miejsc, w których mogą aktywnie spędzić czas.

Serwis podzielony został na następujące sekcje:
  • Aktualności Sportowe – najnowsze informacje ze świata rzeszowskiego sportu
  • Kalendarz Imprez – wydarzenia sportowe w Rzeszowie w jednym miejscu
  • Kluby/Treningi – oferta rzeszowskich klubów i stowarzyszeń sportowych.
  • E-Rezerwacje – dział umożliwiający dokonanie rezerwacji wynajmu obiektu sportowego, takiego jak np. sala gimnastyczna, korty, boiska, orliki
  • Strefa dla klubów - niezbędnik dla wszystkich, którzy już prowadzą działalność sportową w mieście lub planują jej prowadzenie

Ponadto w serwisie sportowyrzeszow.pl dostępne będą F=foto i wideo relacje z zawodów sportowych, ciekawe wywiady, relacje live z najważniejszych wydarzeń oraz dyskusje.
Reklama
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trzy rzeszowskie szkoły jeszcze bardziej przyjazne osobom z niepełnosprawnością

RZESZÓW. Nowe miejsca postojowe, budowa pochylni i przebudowa tych istniejących, montaż balustrad i inne rozwiązania poprawiające dostępność dla osób niepełnosprawnych zostaną wykonane w trzech rzeszowskich szkołach w ramach projektu „Dostępna szkoła”.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy MPK w okresie świątecznym?

​RZESZÓW. W wigilię komunikacja miejska realizowana będzie w ograniczonym zakresie. W pierwszy i w drugi dzień świąt autobusy pojadą wg świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Świąteczny Punkt Pomocy Ukrainie

RZESZÓW. Trwa zbiórka darów dla Ukrainy organizowana przez Fundację Medyk dla Zdrowia. Potrzebne są m.in. odzież termiczna, koce i śpiwory oraz żywność długoterminowa.

Rzeszów

Lodowisko w Millenium Hall otwarte

​RZESZÓW. Na skwerze Millenium Hall wystartował sezon łyżwiarski. Lodowisko na świeżym powietrzu o powierzchni ponad 600 mkw jest już otwarte.

Rzeszów

"Mobilny urzędnik" pomoże załatwić więcej spraw bez wychodzenia z domu

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa poszerzył katalog spraw, które mieszkańcy mogą załatwić bez wychodzenia z domu, korzystając z usługi „Mobilny Urzędnik”.

Rzeszów

Ruszyła dystrybucja węgla dla mieszkańców Rzeszowa i Trzebowniska

RZESZÓW. Sprzedaż prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie.

Rzeszów

Potrącenie pieszej w Rudnej Małej

RZESZÓW. Dziś rano w Rudnej Małej samochód potrącił 70-letnią kobietę, która szła poboczem. Piesza trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Reklama