Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

Dodano: 02.11.2022 r.

Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" organizowane przez Fundację Felineus. Jego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji.

Na wystawie prezentowane będą kocie obrazy Eli Kloc i Anny Ślęzak. Główną atrakcją wieczoru będzie charytatywna licytacja najpiękniejszych z nich, podarowanych Fundacji Felineus. Aukcję poprowadzi Emilia Kudasik-Gil. Pozostałe prace będzie można nabyć za „cegiełkę”. Całość dochodu ze sprzedaży obrazów zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji Felineus.

- Celem wydarzenia jest nie tylko wernisaż i wystawa, ale przede wszystkim wsparcie podopiecznych Fundacji Felineus - bezdomnych kotów - oraz propagowanie pomocy zwierzętom bezdomnym i zwalczanie bezdomności zwierząt – wyjaśnia Emilia Kudasik-Gil.
 
Wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godzinie 17:00 w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego przy ul. Jana Matejki 10.

Na wszystkich gości czeka słodki, wegański poczęstunek, który przygotuje pracownia ciast i tortów VeganoManiak.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa przebudowa układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Na jakim etapie są roboty?

RZESZÓW. – Prace idą zgodnie z planem i jeszcze w tym roku kierowcy powinni doczekać się ponownego otwarcia m.in. przejazdu pod wiaduktem w ciągu ul. Batorego – zapewnia prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Reklama