Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Wytatuowany motocykl z Rzeszowa wyróżniony we Włoszech

Dodano: /

fot. GOC
fot. GOC

RZESZÓW. Rzeszowska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła nagrodę w konkursie zorganizowanym na prestiżowej imprezie motocyklowej we Włoszech. Nagrodzono motocykl The Recidivist.

Zbudowany przez GOC motocykl The Recidivist zdobył Nagrodę Specjalną w Custom Contest zorganizowanym przez włoski magazyn Low Ride, podczas targów Eternal City Motorcycle Show, które odbyły się w miniony weekend w Rzymie. W konkursie wzięły udział najlepsze customowe pojazdy z całych Włoch, a także Europy. Ekipa z Polski była jedyną firmą zza granicy wyróżnioną w zawodach.

- The Recidivist (Recydywista) to customowa maszyna inspirowana światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami tatuatorskimi wykonanymi za pomocą aerografu jest częstą praktyką budowniczych motocykli, jakkolwiek wyjątkowość Recydywisty polega na tym, że cała konstrukcja maszyny została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, na którym to materiale, polscy artyści wykonali bezpośrednio na motorze najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lamp, a także kosz, który stanowi integralną częścią pojazdu. To wszystko sprawia, że The Recidivist jest pierwszym na świecie prawdziwie wytatuowanym motocyklem – wyjaśnia Krzysztof Bienkiewicz z działu prasowego Game Over Cycles.

Eternal City Motorcycle Show to jedna z największych imprez motocyklowych we Włoszech. W tym roku na 30 tys. m.kw. powierzchni targowej zaprezentowało się 300 wystawców, a wydarzenie w ciągu dwóch dni trwania odwiedziło 25 000 gości.

Reklama


fot. GOC

„Cieszymy się, że po trofeach zdobytych w Austrii, Niemczech czy USA wyróżniono nas również we Włoszech, czyli kraju, który kocha motoryzację, a szczególnie motocykle. Recydywista wciąż zadziwia ludzi, a my z ziemi włoskiej do Polski przywozimy kolejną nagrodę, więc jest to powód do dumy oraz radości” – powiedział po zawodach założyciel i właściciel Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy ogród kieszonkowy w Rzeszowie jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zapowiedział utworzenie kolejnego ogrodu kieszonkowego w Rzeszowie. Powstanie w rejonie ulic Reymonta i Króla Augusta.

Rzeszów

Fernando Gaviria wygrał trzeci etap Tour de Pologne

RZESZÓW. Fernando Gaviria (UAE-Team Emirates) wygrał trzeci etap 78. Tour de Pologne, prowadzący z Sanoka do Rzeszowa. L

Rzeszów

W sobotę na Podpromiu zlot samochodowy w szczytnym celu

RZESZÓW. Podczas imprezy zbierane będą datki na pomoc dla podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Organizatorem akcji jest Rada Młodzieży Rzeszowa.

Rzeszów

Awantura na lotnisku w Jasionce. 40-latek palił papierosa blisko tankowanego samolotu

RZESZÓW/JASIONKA: Strażnicy Graniczni zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który palił papierosa na płycie lotniska, w pobliżu tankowanego samolotu, a następnie znieważył interweniujących wobec niego funkcjonariuszy. 40-latek był pod wpływem alkoholu.

Rzeszów

Tour de Pologne. W środę utrudnienia w ruchu na ulicach Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z metą trzeciego etapu wyścigu kolarskiego Tour de Pologne w Rzeszowie, w dniu 11 sierpnia, wystąpią utrudnienia w ruchu. Część ulic zostanie zamknięta. Kilkadziesiąt linii MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

W niedzielę przed Urzędem Wojewódzkim stanie mobilny punkt szczepień

RZESZÓW. W najbliższą niedzielę, 8 sierpnia, przy ul. Grunwaldzkiej 15, przed siedzibą Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego, po raz kolejny stanie mobilny punkt szczepień przeciwko Covid-19.

Rzeszów

Interaktywna ciężarówka pełna słodkości odwiedzi Rzeszów

RZESZÓW. W najbliższą sobotę do stolicy Podkarpacia przyjedzie Wawel Truck. Interaktywna ciężarówka pełna słodkości zaparkuje przy al. Cieplińskiego podczas Rajdu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

30. Rajd Rzeszowski: Utrudnienia w ruchu i objazdy autobusów

RZESZÓW. Część rzeszowskich ulic oraz odcinków lokalnych dróg zostanie wyłączona z ruchu. Autobusy komunikacji miejskiej pojadą objazdami.

Reklama