Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Wytatuowany motocykl z Rzeszowa wyróżniony we Włoszech

Dodano: 11.10.2024 r. / Redakcja

fot. GOC
fot. GOC

RZESZÓW. Rzeszowska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła nagrodę w konkursie zorganizowanym na prestiżowej imprezie motocyklowej we Włoszech. Nagrodzono motocykl The Recidivist.

Zbudowany przez GOC motocykl The Recidivist zdobył Nagrodę Specjalną w Custom Contest zorganizowanym przez włoski magazyn Low Ride, podczas targów Eternal City Motorcycle Show, które odbyły się w miniony weekend w Rzymie. W konkursie wzięły udział najlepsze customowe pojazdy z całych Włoch, a także Europy. Ekipa z Polski była jedyną firmą zza granicy wyróżnioną w zawodach.

- The Recidivist (Recydywista) to customowa maszyna inspirowana światem tatuaży. Upiększanie motocykli motywami tatuatorskimi wykonanymi za pomocą aerografu jest częstą praktyką budowniczych motocykli, jakkolwiek wyjątkowość Recydywisty polega na tym, że cała konstrukcja maszyny została pokryta cielącą skórą o jasnym kolorze zbliżonym do koloru skóry ludzkiej, na którym to materiale, polscy artyści wykonali bezpośrednio na motorze najprawdziwsze tatuaże. Wytatuowana skóra pokrywa opony, bak, siedzenie, zbiornik oleju, tylny błotnik, lamp, a także kosz, który stanowi integralną częścią pojazdu. To wszystko sprawia, że The Recidivist jest pierwszym na świecie prawdziwie wytatuowanym motocyklem – wyjaśnia Krzysztof Bienkiewicz z działu prasowego Game Over Cycles.

Eternal City Motorcycle Show to jedna z największych imprez motocyklowych we Włoszech. W tym roku na 30 tys. m.kw. powierzchni targowej zaprezentowało się 300 wystawców, a wydarzenie w ciągu dwóch dni trwania odwiedziło 25 000 gości.

Reklama


fot. GOC

„Cieszymy się, że po trofeach zdobytych w Austrii, Niemczech czy USA wyróżniono nas również we Włoszech, czyli kraju, który kocha motoryzację, a szczególnie motocykle. Recydywista wciąż zadziwia ludzi, a my z ziemi włoskiej do Polski przywozimy kolejną nagrodę, więc jest to powód do dumy oraz radości” – powiedział po zawodach założyciel i właściciel Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Bezrobotni mogą otrzymać dotację na założenie firmy

RZESZÓW. PUP w Rzeszowie ogłosił kolejną edycję naboru wniosków ws. dofinansowań na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Można otrzymać nawet 20 tys. zł wsparcia.

Rzeszów

Różowa sobota w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje dla kobiet

​RZESZÓW. W sobotę 23 października w KSW nr 1 w Rzeszowie wszystkie chętne kobiety będą mogły skorzystać z bezpłatnych badań piersi w ramach tzw. różowego października.

Rzeszów

Powstaną kolejne przejścia dla pieszych w powiecie rzeszowskim

W przyszłym roku Zarząd Dróg Powiatowych w Rzeszowie wykona kolejnych pięć przejść dla pieszych w czterech miejscowościach powiatu. Pieniądze na ten cel udało się pozyskać w naborze uzupełniającym z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

Rzeszów

Znamy listę zadań do realizacji w ramach RBO na 2022 r.

RZESZÓW. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzców przyszłorocznej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Środki o łącznej wartości 8,2 mln w ramach trzech kategorii otrzyma 37 inicjatyw. Na projekty padło rekordowo dużo głosów.

Rzeszów

Zdemontowano inteligentną wiatę przystankową przy ul. Lisa Kuli. Powróci za kilka dni

RZESZÓW. Wiata będzie prezentowana podczas targów Smart City Expo. Zastąpi ją tymczasowy przystanek.

Rzeszów

Uniwersytet Rzeszowski wyróżniony w konkursie Lodołamacze 2021

RZESZÓW. Podczas XVI edycji konkursu Lodołamacze 2021 Uniwersytet Rzeszowski został dwukrotnie nagrodzony. Laureaci konkursu to pracodawcy przełamujący stereotypy i uprzedzenia wobec osób z niepełnosprawnościami.

Rzeszów

Rusza kolejna edycja akcji profilaktycznej "Rak a Zdrowie"

RZESZÓW. ZOZ nr 2 w Rzeszowie zaprasza Panie w wieku 50-69 lat na profilaktyczne badania mammograficzne w ramach VIII edycji kampanii „RAK a ZDROWIE”.

Reklama