Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

XI Targi Pracy WorkExpo

Dodano:

RZESZÓW. To już XI edycja Europejskich Targów Pracy WorkExpo, które na dobre wpisały się w kalendarz, wydarzeń województwa podkarpackiego, odbędzie się w dniach 5-6 marca w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo – Kongresowym  Województwa Podkarpackiego.

Wydarzenie będzie realizowane w dwóch odrębnych częściach. W części wystawienniczej umieszczone będą stoiska wystawowe dla pracodawców, natomiast w części warsztatowej odbywać się będą liczne warsztaty oraz prezentacje.

Uczestnicy targów mogą spodziewać się obecności blisko 50-ciu wystawców (z branży przemysłowej, lotniczej, motoryzacyjnej, informatycznej, logistycznej) jak również firm doradztwa personalnego czy biur pośrednictwa pracy.

Dodatkowo równolegle  5- 6 marca 2019 r. odbędą się XIV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon.  Połączenie tych dwóch imprez stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania ofert pracy grupie uczniów, przede wszystkim tegorocznym maturzystom z całego województwa podkarpackiego. Oczywiście pracodawcy przygotowali oferty programów wymian staży zawodowych, szkoleń pracowniczych oraz praktyk międzynarodowych.
 
Reklama
PREZENTACJE W RAMACH TARGÓW PRACY

WTOREK:

9:20 – 9:50 EURES – bezpieczne wyjazdy do pracy za granice
10:00  – 11:00 Studia w Anglii – czy naprawdę warto? Spotkanie z Absolwentem studiów w Polsce i UK.
11:05 – 11:35 Podejmuj wyzwania, spełniaj marzenia. Tak się pracuje w Concise Software.
11:40 – 12:10 EME Aero – Wystartuj razem z nami.
12:15- 12:50 LOTAMS – Zostań mechanikiem wyższych lotów.

ŚRODA:

9:20 – 9:50 EURES – bezpieczne wyjazdy do pracy za granice
10:00  – 11:00 Zmiany w szkolnictwie zawodowym. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
11:05 – 11:35 EME Aero – Rozwój w oparciu o zorganizowany system szkoleń.
11:40 – 12:10 Człowiek sukcesu wie dokąd zmierza!
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.    

Targi będą otwarte dla zwiedzających 5-6 marca 9:00-14:00.

POBIERZ LISTĘ WYSTAWCÓW

Więcej informacji o tegorocznej edycji znajduje się na stronie organizatora wydarzenia – Międzynarodowych Targów Rzeszowskich pod adresem: www.praca.targirzeszowskie.pl
 


 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowskie przystanki solarne wyróżnione za granicą

RZESZÓW. Serwis należący do grupy Euronews zaliczył stolice województwa podkarpackiego do jednego z czterech europejskich liderów w dziedzinie ekologicznego transportu.

Rzeszów

Będą pociągi z Rzeszowa na Pol’And’Rock Festival

RZESZÓW. Sprzedaż biletów ruszy 17 lipca.

Rzeszów

Rzeszów liderem budownictwa na Podkarpaciu

RZESZÓW, PODKARPACIE. W 2018 roku spadła ilość mieszkań oddanych do użytkowania.

Rzeszów

Zaginęła 13-latka z Rzeszowa. Poszukiwania trwały do godz. 6 rano

RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej trwały ponad 5 godzin.

Rzeszów

8,7 mln zł na rozbudowę systemu strefy płatnego parkowania to za mało?

RZESZÓW. Ratusz chciał m.in. zainstalować 338 kamer, których zadaniem będzie monitorowanie 2200 miejsc parkingowych.

Rzeszów

Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZ

RZESZÓW, POLSKA. Połączenia będą odbierać konsultanci Narodowego Funduszu Zdrowia i Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.

Rzeszów

Rzeszów bez zgody MSWiA na dalsze poszerzanie. Ratusz: „nie składamy broni”

RZESZÓW. "Cały czas będziemy walczyć. Nie składamy broni” – wyjaśnia rzecznik prasowy prezydenta Rzeszowa.

Reklama