Rzeszów - Środa, 20.08.2025
Reklama

Z Rzeszowa na Maderę, Majorkę i Fuerteventurę. Nowa wakacyjna oferta ITAKI

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW/JASIONKA. Z biurem podróży ITAKA, poza tradycyjnymi kierunkami, jak Turcja, Bułgaria, Grecja czy Albania, już w przyszłym roku będzie można polecieć z Rzeszowa także do nowych, atrakcyjnych miejsc – Fuerteventury, Majorki albo Madery.
 
Jak podkreślił Prezes ITAKI, Piotr Henicz, nowa siatka połączeń, oferowana z lotniska w Jasionce jest efektem wnikliwych badań i analiz, które firma przeprowadziła wraz z siecią sprzedaży i zarządem portu lotniczego.
 
– Cieszę się, że wspólnie z Itaką otwieramy nowy rozdział w historii wakacyjnych lotów czarterowych z Rzeszowa. Standardową ofertę obejmującą połączenia z Bułgarią, Turcją, Grecją, a ostatnio również Albanią, rozszerzamy o destynacje dotąd niedostępne bezpośrednio z Jasionki, a oczekiwane przez coraz większą liczbę pasażerów. Chcemy być lotniskiem pierwszego wyboru dla całej południowo-wschodniej Polski – dodał Adam Hamryszczak, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.
 
Reklama
– Większy ruch pasażerski oznacza wyższe przychody oraz bardziej efektywne wykorzystanie przepustowości lotniska. Jego lokalizacja na skrzyżowaniu autostrady A4 i drogi ekspresowej S-19 gwarantuje, że nowe kierunki przyciągną pasażerów nie tylko z Podkarpacia, ale także z Małopolski, Lubelszczyzny i woj. świętokrzyskiego – dodał Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy kierunek studiów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Od nowego roku akademickiego na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zostaną uruchomione studia inżynierskie na kierunku elektromobilność.

Rzeszów

Ukradł lichtarz z kościoła farnego. Został złapany przez wiernych

RZESZÓW. 38-letni mężczyzna ukradł lichtarz z ołtarza w kościele farnym. Podczas próby ucieczki, złodziej został ujęty przez wiernych. Okazało się, że był pijany – miał ponad 2,6 promila. Dziś usłyszy zarzuty.

Rzeszów

Wykładowca WSIiZ o kolonizacji Marsa w prestiżowym czasopiśmie naukowym "Science"

RZESZÓW. Tekst „The biologically optimized spacefarer” powstał na zaproszenie redakcji magazynu.

Rzeszów

"A[u]kcja Trzy Serca". Studenci Politechniki Rzeszowskiej zbierają na pomoc dla Milenki

RZESZÓW. Już po raz szósty studenci z Politechniki Rzeszowskiej organizują aukcję charytatywną na rzecz chorego dziecka. Tym razem pomocy potrzebuje Milenka, która zmaga się wieloma chorobami.

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Zwiększony limit pasażerów i powrót "ciepłego guzika"

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Zwiększony zostaje również limit pasażerów.

Rzeszów

Ewa Leniart chce tańszej komunikacji miejskiej. Proponuje "bilet 365"

RZESZÓW. Ewa Leniart chce wprowadzić  w Rzeszowie roczny „bilet 365”. Zadeklarowała również integrację komunikacji miejskiej z innymi środkami transportu.

Rzeszów

Rzeszów metą III etapu Tour de Pologne. Podpisano umowę

RZESZÓW. Trzeci etap tegorocznej edycji Tour de Pologne zakończy się w Rzeszowie. Wyścig odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia, a do stolicy Podkarpacia kolarze przyjadą 11 sierpnia.

Rzeszów

Konrad Fijołek podpisał "kontrakt" dla osiedla Budziwój

RZESZÓW. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek, gościł dziś na osiedlu Budziwój, gdzie podpisał „kontrakt” dotyczący realizacji najpilniejszych inwestycji na osiedlu.

Reklama