Rzeszów - Poniedziałek, 02.02.2026
Reklama

Z Rzeszowa polecimy do Gdańska i Zadaru [ROZKŁAD LOTÓW]

Dodano: 06.02.2020 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Polskie Linie Lotnicze LOT w sezonie letnim zaoferują nowe, bezpośrednie połączenia z Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka. Samoloty polskiego przewoźnika już w te wakacje polecą do Gdańska oraz Zadaru, popularnego chorwackiego kurortu.

LOT wykonuje aż 37 rejsów tygodniowo z Rzeszowa do Warszawy oraz sezonowe bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do Nowego Jorku [EWR]. Teraz przewoźnik rozszerza ofertę o dwa atrakcyjne połączenia wakacyjne – do Gdańska i Zadaru.

"Cieszę się, że coraz więcej podróżnych z Podkarpacia gości na naszych pokładach. Mając na uwadze twarde dane, a także owocną współpracę z władzami Podkarpacia i lotniska możemy zaproponować kolejne połączenia dla mieszkańców regionu. Jestem przekonany, że zyskają szerokie uznanie” – mówi Rafał Milczarski, Prezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Rejsy między Rzeszowem a Gdańskiem zaplanowano w dniach od 25 kwietnia do 26 września. Przelot w jedną stronę potrwa zaledwie 1 godz. 20 min. i będzie najatrakcyjniejsz,ą ze względu na krótki czas podróży, ofertą przemieszczenia się z Podkarpacia nad polskie morze. Połączenia będą realizowane wg następującego rozkładu:
 
  • LO 3515 GDN-RZE, 12:05-13:25 -sobota ;
  • LO 3516 RZE-GDN, 13:55-15:20 - sobota (od 25 kwietnia do 23 maja);
  • LO 3516 RZE-GDN, 19:05-20:30 - sobota (od 30 maja do 19 września).   
 
Połączenia między stolicą Podkarpacia a Zadarem LOT będzie oferować od 30 maja do 19 września. Rejs potrwa dwie godziny i będzie realizowany wg rozkładu:
Reklama
 
  • LO 569 RZE-ZAD, 13:55-15:55 – sobota;
  • LO 570 ZAD-RZE, 16:35-18:35 – sobota. 
 
Nowe połączenia LOT-u będą wykonywane regionalnymi samolotami Bombardier Q400, mogącymi zabrać na pokład 78 pasażerów. Bilety są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Objazdowy finał WOŚP. Stare pojazdy zaparkują na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Kolumna starych pojazdów ponownie ruszy w trasę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 25 stycznia ulicami Podkarpacia przejedzie Objazdowy Finał WOŚP, łącząc pasję do klasycznych samochodów z ideą wspólnego pomagania.

Rzeszów

Rzeszowski rajdowiec wystartuje w jednym z najtrudniejszych wyścigów zimowych na świecie

RZESZÓW. 19-letni rzeszowianin Adrian Rzeźnik wraz z pilotem Kamilem Kozdroniem weźmie udział w Arctic Lapland Rally – jednym z najtrudniejszych rajdów zimowych na świecie. Zawody odbędą się w dniach 29–31 stycznia w...

Rzeszów

410 tys. zł na odnowę rzeszowskich zabytków

RZESZÓW. Miasto Rzeszów przeznaczy 410 tys. zł na wsparcie prac konserwatorskich i remontowych przy zabytkach wpisanych do rejestru. Nabór wniosków potrwa od 1 do 28 lutego 2026 roku.

Rzeszów

Lotnisko w Jasionce bardzo dobrze oceniane przez pasażerów

RZESZÓW. Portal Fly4free opublikował najnowszy, trzeci już ranking najbardziej lubianych przez pasażerów lotnisk w Polsce. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka znalazł się w ścisłej czołówce.

Rzeszów

W piątek kolejny dzień darmowej komunikacji w Rzeszowie

RZESZÓW. W piątek, 23 stycznia po raz kolejny w tym tygodniu , komunikacja miejska w Rzeszowie będzie bezpłatna. Ma to związek z prognozowanymi zanieczyszczeniami powietrza.

Rzeszów

Fatalna jakość powietrza w Rzeszowie. Ostrzeżenie 3 stopnia

RZESZÓW. W dniu 22 stycznia 2026 r. Wojewódzkie Centrum Zarządza Kryzysowego wprowadziło 3 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza w Rzeszowie. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 8:00 do godz. 24:00.

Rzeszów

60-latek wyzywał burmistrza Głogowa Młp. i groził pozbawieniem życia. Usłyszał zarzuty

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. 60-letni mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty za znieważenie urzędniczki oraz burmistrza Głogowa Małopolskiego, któremu dodatkowo groził pozbawieniem życia. 60-latek był pijany.

Rzeszów

Trwa rozbudowa szkoły przy ul. Miodowej. Inwestycja ma być gotowa pod koniec maja

RZESZÓW. Firma Texom kontynuuje prace przy rozbudowie Szkoły Podstawowej nr 21 w Rzeszowie. Widoczna jest już nowa część szkoły. Postęp robót widać również w pozostałych budynkach. Inwestycja o wartości blisko 20 mln...

Reklama