Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Z Wisłoka wyłowiono ciało zaginionej mieszkanki Rzeszowa

Dodano: 09.02.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Poszukiwania zaginionej 63-letniej mieszkanki Rzeszowa trwały 6 tygodni. W poniedziałek jej ciało znaleziono w Wisłoku na terenie powiatu łańcuckiego. Rodzina potwierdziła tożsamość kobiety.

Od 28 grudnia 2020 r. policjanci poszukiwali zaginionej, 63-letniej mieszkanki Rzeszowa. W dniu zaginięcia, kobieta wyszła z domu około godz. 18:00 i od tamtej pory kontakt z nią się urwał.  

W miniony piątek, policjanci wspólnie ze strażakami ponownie sprawdzali koryto Wisłoka na odcinku od mostu Lwowskiego w dół rzeki, w kierunku granic powiatu. Około godz. 13:00 w miejscowości Czarna, już na terenie powiatu łańcuckiego, na środku rzeki zauważyli ciało, które zaczepiło się o wystający z wody konar. Okazało się, że to ciało kobiety. Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. W poniedziałek rodzina potwierdziła tożsamość zmarłej.

Okoliczności śmierci kobiety ustalają teraz policjanci z komendy w Łańcucie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łańcucie.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Rzeszów

Nowe ogniska koronawirusa w powiecie rzeszowskim

Sanepid udostępnił najnowszy raport dotyczący ognisk koronawirusa w województwie podkarpackim. W powiecie rzeszowskim pojawiły się dwa nowe ogniska. Na Podkarpaciu jest ich łącznie dziewięć.

Rzeszów

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Rzeszów

Strajk kobiet. W poniedziałek kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. Protestujący ponownie wyjdą i wyjadą na ulice Rzeszowa. Początek demonstracji o godz. 17:00.

Rzeszów

Miasto odkupi chryzantemy od handlarzy

RZESZÓW. Rzeszów, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, odkupi chryzantemy od handlarzy. Ozdobią one m.in. miejskie klomby i rabaty.

Rzeszów

Dodatkowe ograniczenia w rozkładzie jazdy MKS

RZESZÓW. Od 2 listopada wprowadzone zostają dodatkowe ograniczenia w kursowaniu autobusów MKS. 

Rzeszów

Cmentarze zamknięte na 3 dni. Linie specjalne MPK odwołane

RZESZÓW. Rząd podjął decyzję o zamknięciu cmentarzy na trzy dni. ZTM w Rzeszowie odwołał kursy linii specjalnych.

Reklama