Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

Zaginęła 43-letnia rzeszowianka. Nie ma z nią kontaktu od 19 grudnia 2019 roku

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Trwają poszukiwania 43-latki z Rzeszowa. Zaginiona miała wyjechać do Holandii w celach zarobkowych. Od grudnia nie można się z nią skontaktować.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania za zaginioną Jolantą Piękniewską, 43-letnią mieszkanką Rzeszowa. Zaginiona, w sobotę 16 listopada 2019 r., z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami udała się w celach zarobkowych do Holandii.

Od 19 grudnia 2019 r. zgłaszający nie ma kontaktu z zaginioną. Jej telefon jest nie aktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu facebook, oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.
Reklama
Rysopis: wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost 175 cm, sylwetka - średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie braki nie widoczne.

Ubiór: nie ustalono

Cechy charakterystyczne: liczne tatuaże m. in. na ramieniu tatuaże z imionami dzieci.
 

 

Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wrocławscy policjanci z psami pomagają w poszukiwaniu Mariusza Michalika

RZESZÓW. Już blisko 2,5 miesiąca trwają poszukiwania 25-letniego Mariusza Michalika, który zaginął 5 stycznia br. W tym tygodniu akcję poszukiwawczą wsparli funkcjonariusze z Wrocławia wraz ze specjalnie wyszkolonymi psami.

Rzeszów

Powstanie II linia ITPOE w Rzeszowie

RZESZÓW. PGE Energia Ciepła z Grupy PGE przygotowuje się do budowy II linii technologicznej w Instalacji Termicznego Przetwarzania z Odzyskiem Energii (ITPOE) w Rzeszowie. Projekt zostanie zakończony w 2023 roku.

Rzeszów

Znamy wyniki konsultacji ws. poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Ogłoszono wyniki konsultacji społecznych z mieszkańcami w sprawie zmiany granic miasta Rzeszowa. W konsultacjach udział wzięło 4087 mieszkańców (70 głosów było nieważnych).

Rzeszów

Trwa budowa kładek rowerowych w Rzeszowie. Utrudnienia dla pieszych przy moście Lwowskim

RZESZÓW. W związku z budową kładki rowerowej, przy moście Lwowskim zamknięto schody dla pieszych.

Rzeszów

Będą budować roboty i startować w międzynarodowych zawodach. Wkrótce w Rzeszowie otwarcie RoboLAB

PODKARPACIE. Wczoraj na Politechnice Rzeszowskiej podpisano porozumienie dotyczące utworzenia w Rzeszowie RoboLABu.

Rzeszów

Nowy pojazd dla rzeszowskich strażaków

RZESZÓW. Rzeszowscy strażacy zyskali nową drabinę mechaniczną marki Rosenbauer model L42A-XS. Zakup pojazdu o wartości około 2,5 mln zł., został współfinansowany ze środków unijnych.

Rzeszów

Psie wybiegi w Rzeszowie czasowo zamknięte

RZESZÓW. W poniedziałek, 8 marca 2021 r. ruszyły wiosenne porządki na terenie wybiegów dla psów. Do końca miesiąca miejsca te będą nieczynne.

Reklama