Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja. 54-latka w chwili zaginięcia była ubrana w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Rzeszowie na Baranówce poszukują zaginionej Jolanty Wójcickiej. Zaginiona 54-letnia mieszkanka Rzeszowa, w piątek 10 maja 2019 r. wyszła z domu informując, że idzie na Juwenalia.

Do godz. 22 przebywała wraz ze znajomym w rejonie trwającej imprezy. W pewnym momencie opuściła grupę, kierując się w stronę Nowego Miasta. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 50-55 kg, szczupła budowa ciała, włosy - ciemne długie proste (brunetka). W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji II w Rzeszowie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, tel. 17 858 3550, 17 3566 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W nocy z soboty na niedzielę cofniemy zegarki

Znów czeka nas przestawianie zegarków. W związku ze zmianą czasu na zimowy, w nocy z soboty na niedzielę cofniemy je o godzinę.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie nawiązują współpracę

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Rzeszów

Rzeszów z największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych. Prezydent: "chcemy podwyższać ten wskaźnik"

RZESZÓW. Według badań Obserwatorium Polityki Miejskiej Instytutu Rozwoju Miast i Regionów, dotyczących terenów zieleni w największych polskich miastach, Rzeszów cechuje się największą dostępnością mieszkańców do terenów zielonych.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy na Wszystkich Świętych?

RZESZÓW. ZTM uruchomi dziesięć specjalnych linii autobusowych. Większość połączeń będzie odbywać się co 20 minut.

Reklama