Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

Dodano: 17.05.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja. 54-latka w chwili zaginięcia była ubrana w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Rzeszowie na Baranówce poszukują zaginionej Jolanty Wójcickiej. Zaginiona 54-letnia mieszkanka Rzeszowa, w piątek 10 maja 2019 r. wyszła z domu informując, że idzie na Juwenalia.

Do godz. 22 przebywała wraz ze znajomym w rejonie trwającej imprezy. W pewnym momencie opuściła grupę, kierując się w stronę Nowego Miasta. Do chwili obecnej nie wróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 160 cm, waga 50-55 kg, szczupła budowa ciała, włosy - ciemne długie proste (brunetka). W chwili zaginięcia ubrana była w czerwoną kurtkę i czarne legginsy.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji II w Rzeszowie, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 14, tel. 17 858 3550, 17 3566 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 3310 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W czwartek możliwe utrudnienia w ruchu. Ulicami Rzeszowa przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Korowód poruszał się będzie prawymi pasami ruchu. W miarę możliwości, policjanci będą przepuszczać kierujących z lewej strony pochodu. 

Rzeszów

W czwartek otwarcie łącznika ul. Lubelskiej z ul. Warszawską

RZESZÓW. Otwarcie drogi 23 maja o godz. 11.00.

Rzeszów

Prezydent Tadeusz Ferenc zleca analizę kosztów w ZTM-ie. Zmienią się ceny biletów?

RZESZÓW. Ostatnia zmiana cen biletów za korzystanie z komunikacji miejskiej miała miejsce w 2015 roku.

Rzeszów

Nowoczesna diagnostyka ginekologiczna w Pro-Familii. Badanie trwa jedynie kilka sekund

RZESZÓW. Biopsja aspiracyjna endometrium dostępna w przechodni Pro-Familii.

Rzeszów

IMGW ostrzega. W Rzeszowie mogą pojawić się burze z gradem

RZESZÓW. Po deszczowej niedzieli, poniedziałek zapowiada się równie burzliwie. IMGW wydało ostrzeżenie przed burzami z gradem.

Rzeszów

Zbigniew Bartman powraca do Asseco Resovii. Wraz z nim dołącza Nicolas Marechal

RZESZÓW. Kolejne zmiany kadrowe w Asseco Resovii Rzeszów.

Rzeszów

Na Politechnice Rzeszowskiej rozmawiano o terenach wypoczynkowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Projekt "Miasta Idei" to próba wypracowania najlepszych pomysłów i dobrych praktyk dla podkarpackich miast.

Reklama