Rzeszów - Wtorek, 27.05.2025
Reklama

Zamknięty fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy rzeszowskiej plaży

Dodano: /

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Do końca kwietnia zamknięty będzie ponad 150 metrowy odcinek ścieżki pieszo-rowerowej przy plaży miejskiej. Tymczasowe przejście poprowadzono przez teren plaży.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie buduje przyłącze cieplne do budynków wielorodzinnych przy ul. Kwiatkowskiego. W związku z tym, w sąsiedztwie plaży miejskiej i ścieżki pieszo-rowerowej występują utrudnienia.

Prace zostały podzielone na dwa etapy. Pierwszy zakończył się 4 kwietnia. Drugi etap rozpoczął się 7 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia. Na ten moment ruch pieszy odbywa się tymczasowym przejściem przez teren plaży. Jak zaznacza MPEC, ścieżka ta nie jest przeznaczona dla ruchu rowerowego.

źródło: MPEC Rzeszów

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczęła się budowa Szkoły Mistrzostwa Sportowego Resovia

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie ul. Wyspiańskiego.

Rzeszów

Miasteczko Zdrowia w Rzeszowie. Bezpłatne badania i konsultacje medyczne

​RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się 2 czerwca 2022 r. na placu przed Centrum Handlowym Plaza przy ul. Rejtana 65.

Rzeszów

Zawody robotów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. W Rzeszowie rusza kolejna edycja nadzwyczajnych, ogólnopolskich zawodów robotycznych. Dwudniowy turniej odbywa się na Politechnice Rzeszowskiej.

Rzeszów

65 mln zł dofinansowania na budowę Wisłokostrady

RZESZÓW. Koszt całej inwestycji miasto szacuje na około 173 mln zł. 

Rzeszów

Burzą starą halę sportową przy I LO w Rzeszowie. W jej miejsce powstanie nowa

RZESZÓW. Prace przy wyburzeniu potrwają do końca czerwca.

Rzeszów

Docieplą przedszkola i szkoły w Rzeszowie

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację sześciu budynków przedszkoli i szkół w Rzeszowie. Poza ociepleniem ścian zaplanowano tu także inne roboty budowlane.

Rzeszów

Nowe autobusy MKS Rzeszów

​RZESZÓW. Związek Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa” zakupił 3 nowe, ekologiczne i niskopodłogowe autobusy od firmy Busimport.

Rzeszów

W poniedziałek zostanie uruchomiony punkt kontroli autokarów

RZESZÓW. Stałym miejscem kontroli będzie parking przy hali widowiskowo-sportowej przy ul. Podpromie w Rzeszowie.

Reklama