Rzeszów - Piątek, 07.11.2025
Reklama

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

Dodano: 20.09.2022 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Centrum Handlowe Auchan Krasne organizuje zbiórkę dla zwierzaków z rzeszowskiego schroniska „Kundelek”. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Zbiórka na rzecz Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt „Kundelek” w Rzeszowie rozpocznie się 21 września i potrwa do 10 października 2022 r. Skrzynia na dary będzie dostępna w pasażu centrum handlowego od godziny 9.00 do godziny 21.00.

Psy i koty przebywające w schronisku czekają na suchą i mokrą karmę dowolnych marek. Podczas akcji będą zbierane również środki czystości: ręczniki papierowe, proszki do prania dowolnej marki, chusteczki nawilżane, płyny do szyb, podłóg oraz uniwersalne, a także rękawiczki lateksowe bezpudrowe w rozmiarach L i XL.

Szczegółowa lista potrzebnych darów dostępna jest na stronie centrum handlowego oraz przy skrzyni na dary. Produkty można kupić także na miejscu i od razu umieścić je w skrzyni.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zatrzymano 6 osób podejrzanych o posiadanie treści pedofilskich i zoofilskich

RZESZÓW, PODKARPACIE. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już w Prokuraturze Okręgowej w Krośnie zarzuty dotyczące przestępstw pedofilskich.

Rzeszów

Rada Osiedla Staromieście oburzona brakiem rozbudowy ZSP Nr 3

RZESZÓW. Cała inwestycja ma kosztować ok. 8 mln zł.

Rzeszów

91-tysięczne Rushmoor czternastym miastem partnerskim Rzeszowa

RZESZÓW. Kontakty z Rushmoor, liczącym ok. 91 tys. osób, zostały nawiązane w grudniu 2018 r.

Rzeszów

9. edycja festiwalu „Źródła Pamięci. Szajna. Grotowski. Kantor” odwołana. Miasto nie ma pieniędzy

RZESZÓW. Ratusz zapewnia, że w przyszłym roku nie zamierza rezygnować z organizacji festiwalu.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

RZESZÓW. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Rzeszów

Przy ul. Boya-Żeleńskiego zlikwidowano nielegalną uprawę konopi indyjskich

RZESZÓW. Odkryto niemal kilogram marihuany, 11 krzewów konopi oraz ponad 200 gramów mefedronu.

Rzeszów

Terrorysta w Urzędzie Marszałkowskim. Odbyły się ćwiczenia organów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo

RZESZÓW. „Wrzesień 2019” to kryptonim samorządowych ćwiczeń wojewódzkich, które w dniach 17-18 września 2019 r. odbywają się w UMWP w Rzeszowie.

Reklama