Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

Zderzenie 4 samochodów na al. Armii Krajowej. Dwie osoby w szpitalu

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

Wypadek na al. Armii Krajowej w Rzeszowie - 23 kwietnia 2026 / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na al. Armii Krajowej w Rzeszowie - 23 kwietnia 2026 / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Do groźnego wypadku doszło wczoraj wieczorem na al. Armii Krajowej. Zderzyły się tam cztery samochody. Dwie osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do dyżurnego miejskiego po godz. 18:00. Na miejsce skierowano policjantów z wydziału ruchu drogowego. Funkcjonariusze ustalili wstępnie przebieg zdarzenia.

Jak wynika z ich ustaleń, 39-letni kierowca hyundaia jechał prawym pasem w kierunku ul. Lwowskiej. Nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył jadącego przed nim subaru. Siła uderzenia spowodowała efekt domina – subaru wpadło na nissana, a ten z kolei uderzył w toyotę.

W wyniku zderzenia do szpitala trafili kierowca hyundaia oraz 44-letni kierowca subaru.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Przez blisko dwie godziny jeden pas ruchu był zablokowany. Utrudnienia zakończyły się około godz. 20:00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Rzeszów

Policjanci kontrolują miejsca wypoczynku mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od 25 marca ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, rzeszowscy policjanci kontrolują przestrzeń publiczną miasta oraz nadają komunikaty z radiowozów o obowiązujących obostrzeniach. 

Rzeszów

W weekend zmiana czasu na letni. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 28 na 29 marca 2020r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Rzeszów

Targowisko przy ul. Dworaka będzie zamknięte

RZESZÓW. W związku z nowymi obostrzeniami rządu w związku z pandemią koronawirusa zdecydowano, że targowisko miejsce będzie nieczynne.

Rzeszów

Urząd Miasta, firmy i instytucje w Rzeszowie zgaszą światło podczas "Godziny dla Ziemi"

RZESZÓW. 28 marca o godzinie 20.30 miliony ludzi na całym świecie zgaszą światło podczas symbolicznej Godziny dla Ziemi WWF.

Rzeszów

Miasto przekaże 500 tys. zł na pomoc dla Szpitala Miejskiego

RZESZÓW. Z wielu stron płynie pomoc dla Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.

Rzeszów

Rodząca zgłosiła się do szpitala Pro Familia z mężem objętym kwarantanną

RZESZÓW. Dużą nieodpowiedzialnością wykazała się kobieta w ciąży, która przychodząc do szpitala specjalistycznego Pro Familia wraz z mężem, zataiła fakt, że ten jest objęty kwarantanną. Szpital zamierza zgłosić sprawę do prokuratury.

Rzeszów

Maseczki ochronne w Szpitalu Miejskim na wyczerpaniu. Apel do mieszkańców

RZESZÓW. „Szyjemy maseczki dla Szpitala Miejskiego” – to akcja zorganizowana przez szpital przy ul. Rycerskiej skierowana do mieszkańców miasta i województwa, którzy mogą pomóc w dostarczeniu deficytowych produktów.

Reklama