Rzeszów - Środa, 21.05.2025
Reklama

Zderzenie bmw z ciężarówką w Głogowie Małopolskim. Kierowca osobówki zginął na miejscu

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 60-letni obywatel Francji kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czoło z ciężarowym mercedesem. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki został ranny i trafił do szpitala.  

Do wypadku doszło wczoraj, około godz. 15.45, na drodze krajowej nr 9 w Głogowie Małopolskim. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca bmw, jadąc w kierunku Kolbuszowej, z nieznanych przyczyn, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym w kierunku Rzeszowa ciężarowym mercedesem. W wyniku zderzenia bmw zjechało do przydrożnego rowu.

Kierujący bmw,  60-letni obywatel Francji, mieszkający obecnie w Kolbuszowej, zginął na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa został ranny i trafił do szpitala. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań.

Policjanci zabezpieczyli na miejscu zdarzenia ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do badań sekcyjnych.
 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 9 września 2023 r. na przebudowywanym odcinku ul. Warszawskiej obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. Rozpoczną się prace na drugiej stronie jezdni.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną nowe miejsca z ekologiczną żywnością prosto od rolników

​RZESZÓW. Na prośbę mieszkańców, władze Rzeszowa postanowiły zorganizować nowe miejsca, w których będzie można zaopatrzyć się w ekologiczną żywność pochodzącą bezpośrednio od rolników.

Rzeszów

Wiemy, kto przebuduje ul. Grunwaldzką w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ulicy Grunwaldzkiej. Inwestycję wartą ponad 13,5 mln zł zrealizuje firma OBO Polska z Rzeszowa.

Rzeszów

Pokazy mistrzów fitness i fit kid na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W niedzielę, 3 września 2023 r. na scenie rzeszowskiego Rynku w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się pokaz umiejętności zawodników Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Rzeszów.

Rzeszów

Bezpieczny powrót do szkoły. Piknik edukacyjny w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Tematem przewodnim wydarzenia będzie edukacja z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Relacje z imprezy będzie można usłyszeć podczas transmitowanej z placu przy Rzeszowskiej Plazie audycji Radia Biwak.

Rzeszów

"Superbohaterowie" na rolkach przejadą przez Rzeszów

RZESZÓW. W piątek, 1 września 2023 roku w Rzeszowie odbędzie się nocny przejazd na rolkach. Tematem przejazdu będą „Superbohaterowie”. Posiadacze najbardziej kreatywnych strojów zostaną nagrodzeni.

Rzeszów

ZTM wznawia sprzedaż biletów łączonych "Autobus + Autobus"

RZESZÓW. Od 30 sierpnia 2023 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wznowił sprzedaż biletów zintegrowanych (ZTM + ZG PKS) „Autobus + Autobus”.

Rzeszów

18 osób zmarło na legionellozę. Nowe dane rzeszowskiego sanepidu

PODKARPACIE. PSSE w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące zakażenia bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono dwa nowe przypadki i kolejne ofiary śmiertelne.

Reklama