Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Zderzenie ciężarówki z osobówką na al. 9 Dywizji Piechoty

Dodano: 17.03.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano, na ul. 9 Dywizji Piechoty doszło do zderzenia ciężarowego volvo z seatem. 30-letnia kierująca samochodem osobowym trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Do wypadku około godz. 8.30. Jak ustalili wstępnie pracujący na miejscu zdarzenia policjanci,  kierujący zespołem pojazdów volvo, 45-letni obywatel Serbii, podczas zmieniania pasa ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu seatowi na skutek czego doszło do zderzenia. 30-letnia kobieta kierująca seatem, mieszkanka powiatu ropczycko-sędziszowskiego, została przewieziona do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Witolda. Jedna osoba w szpitalu

RZESZÓW. Dziś rano, przed godz. 6:30 na ul. Witolda w Rzeszowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala.

Rzeszów

Europejska Gra Miejska w Rzeszowie. Do wygrania wycieczka do Brukseli

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 13 maja.

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc w Jasionce. Ponad 257 tys. pasażerów od początku roku

RZESZÓW/JASIONKA. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka w kwietniu odnotował kolejny rekord. Z usług lotniska skorzystało prawie 72 tysiące pasażerów.

Rzeszów

W piątek utrudnienia w ruchu w Rzeszowie. Ulicami miasta przejdzie korowód studentów

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci apelują o ostrożność i wyrozumiałość.

Rzeszów

Granty na miniogród z ławeczką przed blokiem. Prezydent Rzeszowa zachęca do udziału w programie Fundacji BOŚ

RZESZÓW. Kilka tysięcy złotych na stworzenie zielonej przestrzeni z ławeczką mogą otrzymać grupy sąsiadów z Rzeszowa.

Rzeszów

Czasowe utrudnienia na rzeszowskim łączniku autostrady A4

RZESZÓW. Utrudnienia wystąpią w dniach 6 i 8 maja br. Powodem jest planowane układanie warstwy ścieralnej.

Rzeszów

Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami kolejnych dwóch osiedli

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Rzeszowa Konrada Fijołka z mieszkańcami w ramach cyklu RzeszówToMy.

Reklama