Rzeszów - Czwartek, 02.04.2026
Reklama

Zderzenie czterech aut na al. Niepodległości w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dodano: 07.11.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku, do którego doszło w piątek na al. Niepodległości w Rzeszowie. W zderzenie czterech pojazdów ranne zostały dwie osoby, w tym roczna dziewczynka.

Do wypadku doszło po godz. 15:00. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że 31-letni kierowca fiata pandy, jadąc al. Niepodległości w kierunku al. Armii Krajowej, podczas wyprzedzania, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem, wrócił na swój pas, po czym uderzył w tył fiata tipo, który z kolei uderzył w jadącego przed nim fiata punto. Następnie fiat panda został przemieszczony z powrotem na lewy pas, gdzie jeszcze zderzył się z nissanem juke.

W wypadku ucierpiała 61-letnia kobieta kierująca nissanem i roczna pasażerka fiata punto. Poszkodowane zostały przewiezione do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

31-letniemu kierowcy fiata pandy zatrzymano prawo jazdy.

Policjanci z referatu ds. przestępstw i wykroczeń w ruchu drogowym wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rozpoczynają się zapisy na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Rzeszowie

RZESZÓW. Zapisy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w semestrze letni 2020 rozpoczynają się 12 lutego.

Rzeszów

Orkan „Sabina” powieje z prędkością 120 km/h. Ostrzeżenie 3. i 2. stopnia na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Orkan, nazwany przez Niemców „Sabina”, powieje na Podkarpaciu z prędkością sięgająca nawet 120 km/h.

Rzeszów

52 studzienki kanalizacji deszczowej do wymiany. Zastąpią je włazy samopoziomujące

RZESZÓW. Ruszył przetarg dotyczący wymiany tradycyjnych studzienek na włazy samopoziomujące. 

Rzeszów

Uchwała krajobrazowa w Rzeszowie jeszcze w tym roku? Urzędnicy miejscy mają taki plan

RZESZÓW. Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa rozpoczęło prace nad wprowadzeniem tzw. uchwały krajobrazowej, ograniczającej chaos reklamowy na terenie miasta. Projekt uchwały ma być przyjęty jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Niebawem rozpocznie się rekrutacja do szkół i przedszkoli miejskich [HARMONOGRAM]

RZESZÓW. Miasto przygotowało harmonogram postępowania rekrutacyjnego do przedszkoli i szkół podstawowych.

Rzeszów

Żona zleciła zabójstwo swojego męża. Sprawą zajmuje się CBŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Powodem takiego zachowania miał być wieloletni konflikt rodzinny.

Rzeszów

Wypadek na A4. Zablokowany pas ruchu w kierunku Krakowa

RZESZÓW. Na odcinku autostrady A4 pomiędzy Rzeszowem i Sędziszowem Młp. doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 

Reklama