Rzeszów - Czwartek, 04.09.2025
Reklama

Zderzenie dwóch audi na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Dwie osoby ranne

Dodano: 15.07.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną porannego wypadku, do którego doszło na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ucierpiało dwie osoby.

Do wypadku doszło przed godz. 6:00. Z ustaleń policji wynika, że 26-letni kierujący audi A3, mieszkaniec powiatu przeworskiego, skręcając w lewo z ul. Lenartowicza na ul. Hetmańską, najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z audi A5, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Siłą odrzutu samochody zostały przemieszczone na zaparkowane wzdłuż ul. Hetmańskiej auta marki audi i nissan. Pojazdy uległy uszkodzeniu.

W wypadku ranne zostały dwie osoby, 26-latek kierujący audi A3 i pasażerka audi A5. Obydwoje trafili do szpitala.

Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy punkt drive-thru w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera się piąty punkt pobrań wymazów w kierunku COVID-19. Na Podkarpaciu łącznie działa już 30 takich miejsc.

Rzeszów

Strajk kobiet. W poniedziałek kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. Protestujący ponownie wyjdą i wyjadą na ulice Rzeszowa. Początek demonstracji o godz. 17:00.

Rzeszów

Miasto odkupi chryzantemy od handlarzy

RZESZÓW. Rzeszów, podobnie jak wiele innych miast w Polsce, odkupi chryzantemy od handlarzy. Ozdobią one m.in. miejskie klomby i rabaty.

Rzeszów

Dodatkowe ograniczenia w rozkładzie jazdy MKS

RZESZÓW. Od 2 listopada wprowadzone zostają dodatkowe ograniczenia w kursowaniu autobusów MKS. 

Rzeszów

Cmentarze zamknięte na 3 dni. Linie specjalne MPK odwołane

RZESZÓW. Rząd podjął decyzję o zamknięciu cmentarzy na trzy dni. ZTM w Rzeszowie odwołał kursy linii specjalnych.

Rzeszów

Strajk kobiet. Dziś kolejny protest w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przepraszamy za utrudnienia mamy rząd do obalenia” – pod takim hasłem dziś w Rzeszowie odbędzie się kolejny protest przeciwników orzeczenia TK ws. aborcji. 

Rzeszów

Kwesta 2020. Ograniczona liczba wolontariuszy, duże skarbony i internetowa zbiórka

RZESZÓW. Ze względu na pandemię koronawirusa, tegoroczna kwesta na rzeszowskich cmentarzach odbędzie się w zmienionej formie.

Rzeszów

Ruszyła budowa prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Firma Strabag rozpoczęła prace przy budowie prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena.

Reklama