Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Zderzenie dwóch renault w Dynowie. Jedna osoba trafiła do szpitala

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Wczoraj na skrzyżowaniu ulic w Dynowie doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych tej samej marki. W wyniku zderzenia jeden z kierowców został poszkodowany i trafił do szpitala.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 20:00. Jak ustalili policjanci rzeszowskiej drogówki, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, jego przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

27-letni kierowca renault laguna – mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - jadąc ulicą Sanową, na skrzyżowaniu, nie zastosował się do znaku stop, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z innym renaultem laguna. W wyniku tego, obrażeń doznał 41-letni kierujący drugim pojazdem, mieszkaniec powiatu przeworskiego.
Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do godz. 22:00 trwały utrudnienia w ruchu. Policjanci zabezpieczali ślady i ustalali świadków wypadku.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy zmienią się godziny bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla osób bezrobotnych?

RZESZÓW. Z wnioskiem o zmianę godzin wystąpił radny Mateusz Szpyrka.

Rzeszów

Wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Kierowca miał 1,7 promila

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło 11 lutego po godz. 21 w Boguchwale.

Rzeszów

Miasto wyremontuje ul. Różaną oraz ul. Kosynierów

RZESZÓW. Prace wykonywane na  ulicach mają zakończyć się do 31 lipca 2019 roku.

Rzeszów

656 zł – oto średnia cena OC w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie średnia składka spadła aż o 3,5%.

Rzeszów

Unieważniono przetarg na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Przetarg został unieważniony z prostej przyczyny: oferta wykonawcy przekracza wymagania finansowe miasta o prawie 10 mln zł.

Rzeszów

14 lutego na Podpromiu odbędą się Podkarpackie Targi Pracy

RZESZÓW. Organizatorem targów pracy jest Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Sky&More 2019, czyli o przyszłości branży lotniczej. Eksperci spotkają się w Rzeszowie 30 maja

RZESZÓW. Kongres Sky&More 2019 organizowany jest pod patronatem Związku Regionalnych Portów Lotniczych.

Reklama