Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów i autobusu MPK na ul. Lwowskiej

Dodano: 01.02.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
RZESZÓW. Trzy pojazdy, w tym autobus komunikacji miejskiej, zderzyły się a ul. Lwowskiej w Rzeszowie. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, jaki miał miejsce wczoraj na ul. Lwowskiej. W wyniku zderzenia trzech pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 14:00 na ul. Lwowskiej, na wysokości Klinicznego Szpital Wojewódzkiego nr 2. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 48-letni kierowca mercedesa (mieszkaniec Rzeszowa) jadąc w kierunku ronda Pobitno, zahaczył o lusterko zmierzającego w tym samym kierunku audi, a następnie uderzył w autobus komunikacji miejskiej.

48-latek z uwagi na stan zdrowia trafił do szpitala. Pozostali uczestnicy nie wymagali pomocy lekarskiej.

W mercedesie urwało się koło, i pojazd przez około dwie godziny blokował jeden pas ruchu.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Otwarcie sezonu w Game Over Cycles. Mnóstwo atrakcji, nie tylko dla motocyklistów

RZESZÓW. W programie wydarzenia m.in. jazdy demo, foodtrucki, pokazy tatuażu i lakierowania oraz konkursy z nagrodami...

Rzeszów

Tour de WSIiZ - rajd rowerowy szlakiem Green Velo połączony z EkoPiknikiem

RZESZÓW. Rajd wystartuje 13 maja 2023 roku. Na zawodników czeka blisko 20-kilometrowa trasa.

Rzeszów

W Krasnem odnaleziono niewybuchy z czasów II wojny światowej

RZESZÓW. W trakcie prac polowych, mieszkaniec Krasnego natrafił na niewybuchy z czasów II wojny światowej. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy z Rzeszowa.

Rzeszów

Nad Wisłokiem powstanie nowa ścieżka pieszo-rowerowa

RZESZÓW. Ścieżka o długości jednego kilometra i szerokości czterech metrów, będzie biegła od mostu Lwowskiego w kierunku północnym.

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek "na aplikację" w Rzeszowie. Sprawdzono blisko 50 pojazdów

RZESZÓW. Sprawdzano m.in. uprawnienia kierowców, ich trzeźwość oraz stan techniczny pojazdów. Ujawniono 16 wykroczeń.

Rzeszów

Blisko 40 wystawców na XX Podkarpackich Targach Pracy

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się już w najbliszy czwartek, 20 kwietnia br. w hali Podpromie.

Rzeszów

W czerwcu wystartuje "Zielony Fundusz dla Rzeszowa"

RZESZÓW. Każdy mieszkaniec bądź firma będzie mógł zaangażować się w tworzenie nowych terenów zielonych w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie rusza zbiórka odpadów niebezpiecznych [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 17 do 24 kwietnia 2023 r. na terenie miasta będzie prowadzona obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady można oddawać bezpłatnie.

Reklama