Rzeszów - Środa, 01.04.2026
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów na rondzie Kuronia. 4 osoby w szpitalu

Dodano: 09.02.2026 r. / Redakcja

Wypadek na rondzie Kuronia / fot. KMP w Rzeszowie
Wypadek na rondzie Kuronia / fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierujący skodą przejechał przez rondo na wprost, a następnie zderzył się z bmw.

Do zdarzenia doszło w sobotę, po godz. 19:00. Pracujący na miejscu policjanci ustali wstępnie, że jadący z nadmierną prędkością 26-letni kierujący skodą, jadąc od strony Jasionki w kierunku ulicy Lwowskiej, przejechał przez rondo Kuronia na wprost i zderzył się z prawidłowo jadącym pojazdem bmw, który kierowała 20-letnia mieszkanka Rzeszowa.

W wyniku zdarzenia kierujący pojazdami doznali obrażeń ciała. Obydwoje zostali przetransportowani karetkami pogotowia do szpitala. Dwie pasażerki bmw wymagały pomocy medycznej..

26-letni kierowca skody był trzeźwy. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Arkadiusz Andrejkow stworzył mural na budynku OKL Prz w Jasionce

JASIONKA. Mural ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów pilotażu do studiowania.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi dla potrzebujących

RZESZÓW. W centrum handlowym Plaza obędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa.

Rzeszów

Nowy żłobek powstanie na os. Wilkowyja

RZESZÓW. Radni zabezpieczyli pierwsze środki na budowę nowego żłobka na osiedlu Wilkowyja. Ma powstać do 2022 roku.

Rzeszów

Kierowco! Remont ul. Lisa-Kuli rozpoczęty [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Utrudnień należy się spodziewać do końca sierpnia. Remontowana droga będzie miała całkowicie nową nawierzchnię.

Rzeszów

Z Rzeszowa wyruszyła piesza pielgrzymka na Jasną Górę

RZESZÓW. „Niewiasto Eucharystii ucz świętowania” – to hasło tegorocznej pielgrzymki z Rzeszowa do Częstochowy, która ze względu na pandemię odbywa się w zmienionej formie.

Rzeszów

Rusza budowa Podkarpackiego Centrum Nauki

RZESZÓW. Dziś symbolicznie wbito łopatę pod budowę Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”. Inwestycja o wartości ponad 90 mln zł ma być gotowa w połowie 2022 roku.

Rzeszów

29. Rajd Rzeszowski. Utrudnienia w ruchu, zamknięte ulice, objazdy autobusów

RZESZÓW. W czwartek rusza MARMA 29. Rajd Rzeszowski. Zawody odbędą się na ulicach Rzeszowa i powiatów: rzeszowskiego, strzyżowskiego i ropczycko-sędziszowskiego. 

Rzeszów

Kto wybuduje żłobek i przedszkole na os. Budziwój?

RZESZÓW. Władze miasta ogłosiły drugi przetarg na budowę żłobka i przedszkola na os. Budziwój. Poprzedni przetarg okazał się nieuważny ze względu na błędy formalne i za wysokie oferty wykonawców.

Reklama