Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Ludwika Chmury

Dodano: 01.12.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Jedna osoba została ranna w porannym wypadku na ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Doszło tam do zderzenia dostawczego Iveco z fiatem punto. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło tuż przed godz. 8:00. Według wstępnych ustaleń Policji, 50-letni kierowca dostawczego iveco, jadąc w kierunku Rudnej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z fiatem punto, którym kierowała 25-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego. W wyniku zderzenia, kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Jak informuje Policja, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zarówno kierowca dostawczaka, jak i kierująca osobówką byli trzeźwi.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W grudniu otwarcie ŚDS "Niezapominajka". To pierwszy taki ośrodek w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta uchwalono powołanie Środowiskowego Domu Samopomocy „Niezapominajka”.

Rzeszów

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

​RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.

Rzeszów

W nocy z soboty na niedzielę cofniemy zegarki

Znów czeka nas przestawianie zegarków. W związku ze zmianą czasu na zimowy, w nocy z soboty na niedzielę cofniemy je o godzinę.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie nawiązują współpracę

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska podpisała porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Rzeszowie oraz porozumienie w sprawie patronatu honorowego.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki w zalewie nad Wisłokiem. Policja ustala tożsamość

RZESZÓW. Policjanci i prokurator pracują na miejscu znalezienia ludzkich zwłok w rejonie zalewu nad Wisłokiem. Prawdopodobnie to ciało mężczyzny.

Rzeszów

20-latek zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli ponad 50 g suszu marihuany.

Rzeszów

W Rzeszowie ruszyła I edycja konkursu "Miejsce przyjazne seniorom"

RZESZÓW. Organizatorzy konkursu chcą wyróżnić osoby i miejsca przyjazne seniorom. 

Rzeszów

Będą podwyżki dla urzędników miejskich?

RZESZÓW. Podczas dzisiejszej sesji Rady Miasta poruszony został temat podwyżek dla zarabiających najniższą krajową rzeszowskich pracowników samorządowych. Szczególną uwagę zwrócono na płace pracowników żłobków.

Reklama