Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Zderzenie na Al. Armii Krajowej. 57-latka została przewieziona do szpitala

Dodano: 16.12.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W wyniku zderzenia na Al. Armii Krajowej jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia trwały ok. 30 minut.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.40 na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej z ul. Paderewskiego.

„30-latek, kierujący samochodem marki audi, zderzył się z 57-latką, kierującą samochodem marki kia, która jechała lewym pasem ruchu w kierunku ul. Lwowskiej” – informuje asp. Tomasz Drzał z KWP Rzeszów.

W wyniku zderzenia 57-latka doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Utrudnienia na drodze trwały ok. 30 minut.

Wyłączony był prawy pas. Po godz. 8.10 przywrócono  normalny ruch. Okoliczności całego zajścia bada policja.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Rzeszów

Rzeszów liderem rankingu "Miejsca Przyjazne Edukacji"

Rzeszów zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim znalazł się Lublin i Białystok.

Rzeszów

17 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej Policji

RZESZÓW. 12 policjantów i 5 policjantek zasili szeregi podkarpackiej policji. Dziś odbyło się ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Rzeszów

Targi Budownictwa w weekend w Rzeszowie. Organizatorzy wydali oświadczenie

Organizatorzy targów zapowiedzieli, że podczas wydarzenia „zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego”.

Rzeszów

W Rzeszowie odbędzie się Finał Pucharu Polskiej Ligi Tenisa

RZESZÓW. 32 najlepszych tenisistów z całego kraju weźmie udział w Finale Pucharu Polskiej Ligi Tenisa, który rozegrany zostanie na kortach Spin w Rzeszowie 28 i 29 marca 2020 r.

Rzeszów

Rzeszowskie uczelnie wprowadzają działania profilaktyczne w związku z koronawirusem

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski i Politechnika Rzeszowska podejmują działania profilaktyczne, w celu zminimalizowania skutków ewentualnego pojawienia się koronawirusa.

Reklama