Rzeszów - Poniedziałek, 15.09.2025
Reklama

Zderzenie na Al. Armii Krajowej. 57-latka została przewieziona do szpitala

Dodano: 16.12.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W wyniku zderzenia na Al. Armii Krajowej jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Utrudnienia trwały ok. 30 minut.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 6.40 na skrzyżowaniu Al. Armii Krajowej z ul. Paderewskiego.

„30-latek, kierujący samochodem marki audi, zderzył się z 57-latką, kierującą samochodem marki kia, która jechała lewym pasem ruchu w kierunku ul. Lwowskiej” – informuje asp. Tomasz Drzał z KWP Rzeszów.

W wyniku zderzenia 57-latka doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Utrudnienia na drodze trwały ok. 30 minut.

Wyłączony był prawy pas. Po godz. 8.10 przywrócono  normalny ruch. Okoliczności całego zajścia bada policja.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zakończono przebudowę letniego pałacu Lubomirskich

RZESZÓW. Trwające od ponad 5 lat prace konserwatorskie zostały zakończone. Letni pałac Lubomirskich przy al. Pod Kasztanami został ostatecznie odrestaurowany.

Rzeszów

Zmarła kobieta potrącona wczoraj na ul. Lubelskiej

RZESZÓW. Nie udało się uratować życia kobiety potrąconej wczoraj na przejściu dla pieszych na ul. Lubelskiej. Pomimo podjętych działań przez lekarzy, kobieta zmarła dziś w nocy w szpitalu.

Rzeszów

Policyjny Black Hawk nad Rzeszowem

RZESZÓW. W ostatnich dniach, zainteresowanie części mieszkańców wzbudził niecodzienny widok na rzeszowskim niebie.

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Reklama