Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Zderzenie osobówki z pojazdem wojskowym na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Dodano: 29.01.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 60-letek kierujący kią, zderzył się z wojskowym rosomakiem. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 6:00 na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Rzeszowie. Wg ustaleń Policji, 60-letni kierowca samochodu marki kia – mieszkaniec Rzeszowa - jadąc w kierunku Ronda Kuronia, nie zachował ostrożności i uderzył w tył jadącego w tym samym kierunku medycznego pojazdu wojskowego.

60-latek został ranny i trafił do szpitala. Kierujący wojskowym rosomakiem był trzeźwy.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci ruchu drogowego. Prawy pas ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w kierunku Ronda Kuronia jest zablokowany.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów będzie miał dwie nowe ulice

RZESZÓW. Jedna z ulic znajdzie się na osiedlu Franciszka Kotuli, druga na os. Przybyszówka.

Rzeszów

Stowarzyszenie Polski Instytut Praw Głuchych ws. darmowych biletów: podstawa prawna jest

RZESZÓW. Stowarzyszenie Polski Instytut Praw Głuchych  apeluje o ponowne rozpatrzenie petycji.

Rzeszów

Zapadł wyrok w sprawie w sprawie zabójstwa przy ul. Sobieskiego w Rzeszowie

RZESZÓW. Po sześciomiesięcznym procesie sądowym znamy wyrok – 25 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Czarny bez z Rzeszowa najpiękniejszym drzewem w Polsce

RZESZÓW. W konkursie wzięło udział 16 innych drzew z polskich miast.

Rzeszów

Postawiono zarzuty 23-latkowi, który zrzucił hulajnogę Blinkee z mostu

RZESZÓW. Wartość strat została oszacowana na kwotę 3075 zł.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty informatyczne dla osób powyżej 50 roku życia

RZESZÓW. Warsztaty są bezpłatne, a o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Rzeszów

Areszt tymczasowy dla sprawcy wypadku na ul. Krakowskiej. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. 20-letniemu Kacprowi I. grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Osoby głuche nie pojadą za darmo komunikacją miejską, „gdyż przepisy prawa nie dają podstawy”?

RZESZÓW. Petycja trafiła do Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Rzeszowa.

Reklama