Rzeszów - Czwartek, 12.03.2026
Reklama

Zderzenie trzech aut na skrzyżowaniu ul. Paderewskiego z ul. Krzyżanowskiego

Dodano: 07.10.2025 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kolizji, do której doszło dziś na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego i Paderewskiego. Dwie osoby wymagały pomocy medycznej i trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 13:00. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 61-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadąc toyotą ulicą Krzyżanowskiego w kierunku al. Niepodległości, podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu z ul. Paderewskiego, najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu dacią i doprowadziła do zderzenia się pojazdów. Dacia siłą odrzutu przemieściła się na pas jezdni ulicy Paderewskiego, zderzając się jeszcze z audi.

W wyniku zdarzenia ranne zostały dwie osoby, kierująca toyotą oraz 65-letni kierujący dacią.

Jak przekazała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie, kierowcy osobówek byli trzeźwi.

Źródło: fot. KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Jak będą czynne Punkty Obsługi Mieszkańców w okresie świątecznym?

RZESZÓW. Jeśli zamierzacie w okresie świątecznym załatwiać jakieś sprawy urzędowe w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa, znajdujących się w galeriach handlowych, sprawdźcie jak będą działać.

Rzeszów

Innowacyjny sprzęt do badań genetycznych w Podkarpackim Centrum Chorób Płuc

RZESZÓW. Na wyposażeniu Klinicznego Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie pojawił się innowacyjny sprzęt do badań genetycznych.

Rzeszów

Budowa Wisłokostrady idzie pełną parą

RZESZÓW. Prace przy realizacji jednej z największych inwestycji drogowych ostatnich lat w Rzeszowie idą pełną parą. Nie wykluczone, że budowę Wisłokostrady uda się zakończyć jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Wzrosły ceny mieszkań w Rzeszowie. Ile zapłacimy za metr kwadratowy?

RZESZÓW. Od początku roku ceny nowych mieszkań w stolicy Podkarpacia wzrosły o 2 % - tak wynika z danych platformy BIG DATA RynekPierwotny.pl.

Rzeszów

W powiecie rzeszowskim otwarto dwa nowe mosty

W Rudnej Małej pod Rzeszowem odbudowano dwa mosty drogowe, znajdujące się w ciągu drogi powiatowej Nr 1377R.

Rzeszów

Komunikacja miejska w okresie Świąt Wielkanocnych

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego przedstawił harmonogram kursowania autobusów w okresie Świąt Wielkanocnych.

Rzeszów

Biblioteka Nowa ma być wizytówką Rzeszowa i całego Podkarpacia. Rusza konkurs architektoniczny

RZESZÓW. W Rzeszowie powstanie nowoczesna bilbioteka, wzorowana na najlepszych tego typu obiektach z całego świata. Będzie kulturalną wizytówką, nie tylko stolicy regionu, ale również całego Podkarpacia. Jej projekt zostanie wybrany w drodze...

Reklama