Rzeszów - Środa, 10.09.2025
Reklama

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku. Wprowadzono ruch wahadłowy

Dodano: 06.12.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Przed południem doszło do zderzenia trzech samochodów, w wyniku którego do szpitala trafiły cztery osoby. Aktualnie odbywa się tam ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 14.30.

Do zderzenia doszło dzisiaj o godzinie 10.40 na drodze krajowej nr 19 w Trzebownisku.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem, jadąc od Zaczernia, na skrzyżowaniu zderzyła się z oplem, którego kierowca jechał od Trzebowniska w kierunku Rzeszowa” – informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia dwóch opli doszło jeszcze do uderzenia w kolejny samochód marki citroen. Do szpitala na badania trafiły cztery osoby, kierowcy oraz pasażerka opla jadącego w kierunku Rzeszowa.

„Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Lublina. Utrudnienia potrwają nawet do 14.30” – dodaje Ewelina Wrona.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Za nami I Kobiecy Kongres w Jasionce. Hasłem wydarzenia: „Baby są jakieś inne” [FOTO]

RZESZÓW. Ponad 300 kobiet w sobotę przyjechało do Jasionki do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Rzeszów

Turyści coraz częściej odwiedzają Podkarpacie. Nie inaczej jest w Rzeszowie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Od stycznia do września 2019 roku z 652 turystycznych obiektów noclegowych na Podkarpaciu skorzystało 1012,4 tys. turystów, w tym 111,6 tys. z zagranicy.

Rzeszów

Świąteczna choinka zdobi rzeszowski Rynek. Rozpoczęto montaż iluminacji

RZESZÓW. W tym roku na iluminacje świąteczne miasto przeznaczyło prawie 1,3 mln zł.

Rzeszów

Do końca tego roku w Rzeszowie pojawi się wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. „Taka usługa w mieście Rzeszów może obejmować 100-200 samochodów” – wyjaśnia szef 4Mobility.

Rzeszów

Władze miasta kontynuują „walkę” z PGE Energia Ciepła. Szykuje się wizyta w Warszawie

RZESZÓW. Dzisiaj o godz. 12.00 zaplanowano spotkanie w Warszawie pomiędzy prezydentem Rzeszowa a Wojciechem Dąbrowskim,

Rzeszów

Z terenu Olszynek zniknie bar i park linowy. Mieszkańcy skarżyli się na hałas

RZESZÓW. Władze miasta reagują na skargi mieszkańców ul. Szopena i likwidują jeden z barów na Olszynkach.

Rzeszów

Pobili i okradli mężczyznę na przystanku autobusowym dla 180 zł

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. 

Rzeszów

Rzeszów dołącza do miast dochodzących roszczeń w związku z nowym prawem oświatowym

RZESZÓW. Sławomir Gołąb: "Samorządy zostały zmuszone do poniesienia kosztów, za które rząd nie chce przekazać środków finansowych"

Reklama