Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Zdjęcia do filmu „Rage of Stars”. Od czwartku do soboty zamknięta ul. Dworaka. Zmiany w kursach MPK

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W dniach 27 – 29 lipca br. na ul. Dworaka w Rzeszowie będą kręcone zdjęcia do nowego filmu fabularnego Łukasz Roga zatytułowanego „Rage of Stars”. W związku z tym droga zostanie wyłączona z ruchu i nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Ekipa filmowa będzie pracować na planie w dniach 27 lipca br. od godz. 17:00 do 28 lipca br. do godz. 5:00 oraz 28 lipca br. od godz. 17:00 do 29 lipca br. do godz. 5:00

Zgodnie z informacją przekazaną przesz Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, autobusy linii kończących kurs na przystanku Dworaka targ 01 (47, 57) oraz zmieniającye kierunek jazdy w ciągu ulicy Dworaka (20, 22, 35, 41, 45, 51, 52, 53, 54, 55, 56) kończyć będą kursy na przystanku Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 skąd pojadą ulicami Grunwaldzką, Jana III Sobieskiego, Targową, Piłsudskiego do przystanku Pl. Wolności 04, gdzie rozpoczynać będą kursy powrotne.

Z kolei autobusy linii nr 44 jadące w kierunku ul. Dworaka zakończą kurs na przystanku Rejtana cmentarz 04, skąd pojadą ulicami Kustronia, Mieszka I, Lwowską do przystanku Rejtana / Kustronia 03, gdzie rozpoczynać będą kursy powrotne.
Reklama
Najnowszy film Łukasza Roga „Rage of Stars” ma być ogromnym przedsięwzięciem, z międzynarodową obsadą i kilkumilionowym budżetem. Spora część zdjęć powstanie w Rzeszowie, m.in. na ulicach miasta, na basenie przy ul. Matuszczaka, a także na Stadionie Miejskim Stal.

Obraz ma być pełnometrażowym rozwinięciem debiutanckiego filmu reżysera zatytułowanego „No Stars Anymore” z 2021 roku, do którego zdjęcia kręcono w Rzeszowie. Tym razem jednak budżet produkcji będzie znacznie większy, a podejście bardziej profesjonalne.  

Premiera filmu „Rage of Stars” zapowiadana jest na 2024 rok. Wystąpią w nim m.in.: Andrea Tivadar, Elijah Rowen, Jack McEvoy, Jord Knotter, Małgorzata Klara, Mayu Gralińska-Sakai.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wypadł z drogi i zjechał ze skarpy na parking hali Podpromie

RZESZÓW. 20-letni kierowca volkswagena nie dostosował prędkości do warunków panujących na jezdni.

Rzeszów

Nowe, większe studio planowania i zamówień IKEA w Rzeszowie

RZESZÓW. 31 sierpnia otwarto przebudowane studio planowania i zamówień IKEA w rzeszowskim Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall. Lokal ma powierzchnię 255 mkw. i jest obecnie drugim co do wielkości studiem IKEA w Polsce.

Rzeszów

1 osoba ranna w zderzeniu dwóch samochodów na al. Armii Krajowej

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na al. Armii Krajowej w Rzeszowie. W zderzeniu dwóch samochodów ranna została jedna osoba.

Rzeszów

InPost wesprze kolejne inicjatywy ekologiczne Rzeszowa. Powstanie m.in. motylarnia i łąka cebulowa

RZESZÓW. 160 tys. zł,  taką kwotę przekazała firma InPost na realizację dwóch nowych inicjatyw ekologicznych w Rzeszowie - „Zielony Fundusz dla Rzeszowa" oraz „Zielona Transformacja Twojego Miasta w Minecraft".

Rzeszów

Kolejne kontrole taksówek na aplikację w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci przeprowadzili kontrole pojazdów i kierowców świadczących usługi przewozu osób na aplikację. Działania były prowadzone wspólnie z Inspekcją Transportu Drogowego, Strażą Graniczną i Krajową Administracją Skarbową.

Rzeszów

Dezynfekcja sieci wodociągowej w Rzeszowie przebiegła zgodnie z planem

RZESZÓW. Raport przedstawiony podczas poniedziałkowego posiedzenia Sztabu Kryzysowego w ratuszu potwierdził, że w punktach pomiaru zanotowano odpowiednio zwiększone dawki chloru.

Rzeszów

Legionella w Rzeszowie. Nowy komunikat sanepidu i pierwsze wyniki badań wody

RZESZÓW. Rzeszowski sanepid opublikował najnowszy komunikat dotyczący liczby zakażonych bakterią legionella pneumophila. Potwierdzono jeden nowy przypadek. Znane są również pierwsze wyniki badań próbek wody.

Rzeszów

Rozbudowa łącznika autostrady Rzeszów - Północ na finiszu

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy I etapie rozbudowy łącznika autostrady A4 na odcinku od granic miasta Rzeszowa do węzła Rzeszów Północ. Wykonawcą inwestycji o wartości ponad 44 mln zł jest firma Strabag.

Reklama