Rzeszów - Środa, 25.06.2025
Reklama

Zdjęcia do filmu „Rage of Stars”. Od czwartku do soboty zamknięta ul. Dworaka. Zmiany w kursach MPK

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. W dniach 27 – 29 lipca br. na ul. Dworaka w Rzeszowie będą kręcone zdjęcia do nowego filmu fabularnego Łukasz Roga zatytułowanego „Rage of Stars”. W związku z tym droga zostanie wyłączona z ruchu i nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej.

Ekipa filmowa będzie pracować na planie w dniach 27 lipca br. od godz. 17:00 do 28 lipca br. do godz. 5:00 oraz 28 lipca br. od godz. 17:00 do 29 lipca br. do godz. 5:00

Zgodnie z informacją przekazaną przesz Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, autobusy linii kończących kurs na przystanku Dworaka targ 01 (47, 57) oraz zmieniającye kierunek jazdy w ciągu ulicy Dworaka (20, 22, 35, 41, 45, 51, 52, 53, 54, 55, 56) kończyć będą kursy na przystanku Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 skąd pojadą ulicami Grunwaldzką, Jana III Sobieskiego, Targową, Piłsudskiego do przystanku Pl. Wolności 04, gdzie rozpoczynać będą kursy powrotne.

Z kolei autobusy linii nr 44 jadące w kierunku ul. Dworaka zakończą kurs na przystanku Rejtana cmentarz 04, skąd pojadą ulicami Kustronia, Mieszka I, Lwowską do przystanku Rejtana / Kustronia 03, gdzie rozpoczynać będą kursy powrotne.
Reklama
Najnowszy film Łukasza Roga „Rage of Stars” ma być ogromnym przedsięwzięciem, z międzynarodową obsadą i kilkumilionowym budżetem. Spora część zdjęć powstanie w Rzeszowie, m.in. na ulicach miasta, na basenie przy ul. Matuszczaka, a także na Stadionie Miejskim Stal.

Obraz ma być pełnometrażowym rozwinięciem debiutanckiego filmu reżysera zatytułowanego „No Stars Anymore” z 2021 roku, do którego zdjęcia kręcono w Rzeszowie. Tym razem jednak budżet produkcji będzie znacznie większy, a podejście bardziej profesjonalne.  

Premiera filmu „Rage of Stars” zapowiadana jest na 2024 rok. Wystąpią w nim m.in.: Andrea Tivadar, Elijah Rowen, Jack McEvoy, Jord Knotter, Małgorzata Klara, Mayu Gralińska-Sakai.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejne zatrzymania CBA w związku z tzw. aferą podkarpacką. Tym razem chodzi o elektrociepłownie

RZESZÓW. Wcześniej prokuratura przedstawiła, w tym wątku, zarzuty 12 osobom.

Rzeszów

MPWiK nie wyklucza budowy elektrowni wiatrowej i wodnej

RZESZÓW. „Planujemy wdrożenie projektu budowy elektrowni wodnej na odpływie oczyszczonych ścieków do Wisłoka i rozważamy możliwość wybudowania elektrowni wiatrowej".

Rzeszów

Podpisano porozumienie obejmujące m.in. budowę mostu łączącego Rzeszów z Boguchwałą

RZESZÓW. Miasto Rzeszów, gmina Lubenia, Boguchwała oraz starostwo powiatowe podpisało porozumienie w sprawie ok. 100 mln inwestycji. 

Rzeszów

Za nami I Kobiecy Kongres w Jasionce. Hasłem wydarzenia: „Baby są jakieś inne” [FOTO]

RZESZÓW. Ponad 300 kobiet w sobotę przyjechało do Jasionki do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena.

Rzeszów

Turyści coraz częściej odwiedzają Podkarpacie. Nie inaczej jest w Rzeszowie

RZESZÓW, PODKARPACIE. Od stycznia do września 2019 roku z 652 turystycznych obiektów noclegowych na Podkarpaciu skorzystało 1012,4 tys. turystów, w tym 111,6 tys. z zagranicy.

Rzeszów

Świąteczna choinka zdobi rzeszowski Rynek. Rozpoczęto montaż iluminacji

RZESZÓW. W tym roku na iluminacje świąteczne miasto przeznaczyło prawie 1,3 mln zł.

Rzeszów

Do końca tego roku w Rzeszowie pojawi się wypożyczalnia samochodów elektrycznych

RZESZÓW. „Taka usługa w mieście Rzeszów może obejmować 100-200 samochodów” – wyjaśnia szef 4Mobility.

Rzeszów

Władze miasta kontynuują „walkę” z PGE Energia Ciepła. Szykuje się wizyta w Warszawie

RZESZÓW. Dzisiaj o godz. 12.00 zaplanowano spotkanie w Warszawie pomiędzy prezydentem Rzeszowa a Wojciechem Dąbrowskim,

Reklama