Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Zdrowa żywność od lokalnych producentów. W sobotę Bazarek w Parku Papieskim

Dodano: 10.05.2024 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od owoców i warzyw, po chleby, ciasta, regionalne wędliny, sery, miody, przetwory. Na Podkarpackim Bazarku miłośnicy zdrowej żywności z pewnością znajdą coś smakowitego dla siebie.

Na Podkarpackim Bazarku mieszkańcy Rzeszowa mogą kupić świeże produkty od lokalnych producentów w jednym miejscu. Na stoiskach sprzedawcy oferują m.in. owoce i warzywa, chleby, ciasta, regionalne wędliny, sery, miody, przetwory oraz rękodzieło artystyczne.

Najbliższy Podkarpacki Bazarek odbędzie się w najbliższą sobotę,  11 maja 2024 r. w godz. 8:00 – 14:00 na parkingu Parku Papieskiego od strony al. Armii Krajowej. Kolejne terminy to: 29 czerwca, 21 września, 12 października, 9 listopada oraz 7 grudnia.

Odwiedzający bazarek mają możliwość zaparkowania swoich pojazdów na parkingu hipermarketu E. Leclerc.

Podkarpacki Bazarek organizowany jest przez Miasto Rzeszów we współpracy z Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa modernizacja kolejnych przystanków autobusowych w Rzeszowie

RZESZÓW. Wymienionych zostanie 55 kolejnych wiat przystankowych. 

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto RoboLAB

RZESZÓW. To miejsce, w którym młodzież będzie szkolić się z budowy i programowania robotów, aby następnie startować w międzynarodowych zawodach robotycznych.

Rzeszów

Pierwszy samolot z Wenecji wylądował w Jasionce. Rusza nowe połączenie

RZESZÓW. LOT uruchomił wakacyjne połączenie do Wenecji. Czy nowy kierunek będzie hitem tegorocznych wakacji?

Rzeszów

Przy al. Lubomirskich staną nowe ławki

RZESZÓW. Jedno i dwustronne ławki zastąpią te stare, wysłużone.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy w okresie święta Bożego Ciała?

RZESZÓW. W święto Bożego Ciała, autobusy komunikacji miejskiej pojadą jak w niedzielę, natomiast dzień później jak w dni robocze wolne od nauki szkolnej.  

Rzeszów

W sobotę w Rzeszowie "Moc Odkrywców" - święto nauki dla małych i dużych

RZESZÓW. Miasteczko Piknikowe zlokalizowane będzie tradycyjnie wokół głównego budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacyjny w Urzędzie Wojewódzkim

RZESZÓW. Punkt działał będzie w każdy wtorek w godz. 10.00 do 18.00.

Reklama