Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Ze Żwirowni wyłowiono ciało mężczyzny. Policja ustala jego tożsamość

Dodano: 17.07.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. To tragicznego odkrycia doszło wczoraj na rzeszowskiej Żwirowni. Z wody wyciągnięto ciało mężczyzny. Rzeszowscy policjanci ustalają jego tożsamość oraz okoliczności śmierci.

We wtorek (16.07) o godz. 14:00 dyżurny miejskiej komendy otrzymał informację o dryfującym ciele na terenie miejskiego kąpieliska przy ul. Kwiatkowskiego. Zwłoki mężczyzny znajdowały się poza terenem wyznaczonym do kąpieli. Z wody wyciągnęli je ratownicy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem. Przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczyli ślady, niezbędne do ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny oraz jego tożsamości.

Decyzją prokuratora, ciało zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych.

Czytaj również

Tragedia na Żwirowni. Utonął 59-letni mężczyzna

RZESZÓW. 59-letni mężczyzna wszedł do wody i zaczął się topić. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy, jego życia nie udało się uratować. Zmarł w...




Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Buspas na al. Sikorskiego będzie zlikwidowany

RZESZÓW. Już wkrótce zlikwidowany zostanie buspas na al. Sikorskiego, prowadzący od al. Powstańców Warszawy w kierunku Tyczyna.

Rzeszów

MZBM Rzeszów włącza się w akcję "Wspólnie przeciwko oszustom"

RZESZÓW. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych przyłączył się do akcji zorganizowanej przez Konrada Fijołka, prezydenta Rzeszowa i Komendę Miejską Policji w Rzeszowie.

Rzeszów

Ekologiczne wiaty rowerowe stanęły przy jednej z rzeszowskich szkół

RZESZÓW. Obok szkoły podstawowej nr 18 przy ul. Błogosławionej Karoliny w Rzeszowie, powstały dwie nowoczesne, ekologiczne wiaty rowerowe. Wyposażono je w 48 miejsc na rowery oraz dodatkową powierzchnię na hulajnogi.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje duży ośrodek sportowy

RZESZÓW. W Świlczy powstaje Centrum Sportowe „Wzorcownia Ruchu”. Obiekt buduje firma Moris Polska. Ośrodek stanie na działce o powierzchni 1,73 ha. 

Rzeszów

Ważny etap budowy zbiornika na wodę pitną na os. Pobitno

RZESZÓW. Na os. Pobitno trwa budowa ogromnego zbiornika na wodę pitną. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sprawdza obecnie szczelność komór zbiornika. Próba szczelności pierwszej z nich zakończyła się pozytywnie.

Rzeszów

Droga rowerowa połączy Rzeszów z Łańcutem

RZESZÓW. Rzeszów we współpracy z sąsiednimi gminami planuje wybudować drogę rowerową, która połączy miasto z Łańcutem. Inwestycję zrealizują wspólnie oba miasta, a także gminy Krasne i Łańcut.

Rzeszów

Ul. Jazowa będzie oświetlona

RZESZÓW. Około 30 latarni oświetli kilometrowy odcinek ulicy Jazowej na osiedlu Drabinianka.

Rzeszów

"Rzeszowskie Piwnice" - mapping 3D na budynku ratusza

RZESZÓW. W środę (29.12) na rzeszowskim Rynku odbędzie się Video Mapping 3D będący przedsmakiem zwiedzania Rzeszowskich Piwnic, które od 3 stycznia zostaną udostępnione mieszkańcom i turystom.

Reklama