Rzeszów - Piątek, 16.05.2025
Reklama

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Wśród 10 miejscowości, które odwiedzi Zimowy Narodowy, znalazł się również Rzeszów.

Ekipa Zimowego Narodowego pojawi się w dniach 26 i 27 lutego na lodowisku w Millenium Hall. Przez dwa dni, wszyscy odwiedzający lodowisko, będą mogli korzystać ze szkoleń łyżwiarskich z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską oraz z licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Reklama
W godz. 10:15 – 11:00 oraz 11:15 – 12:00 odbędą się zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Na godz.  12:30 – 13:15, 13:30 – 14:15 zaplanowano trening łyżwiarski dla młodzieży.

O godz. 16:00 odbędzie się Disko Lodowisko z 4FUN.TV, czyli lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji.

Bilety można zakupić w kasie lodowiska.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Studenci skorzystają z symulatora wirtualnej sceny zbrodni. W planach symulator ataku terrorystycznego

RZESZÓW. Program „Wirtualnej sceny zbrodni” obejmuje dwa oddzielne scenariusze.

Rzeszów

Pięć firm zainteresowanych poszerzeniem ścieżki pieszo-rowerowej nad Wisłokiem

RZESZÓW. Dwie z pięciu ofert mieszczą się w progu finansowym miasta.

Rzeszów

Znamy liczbę bezdomnych w Rzeszowie i na Podkarpaciu. Wśród nich jest siedmioro dzieci

RZESZÓW. W stolicy województwa podkarpackiego jest 128 osób bezdomnych. 

Rzeszów

Studentka PRz została laureatką konkursu o nagrodę Ministra Rozwoju i Inwestycji [FOTO]

RZESZÓW. Przedszkole zaprojektowane zostało jako szereg oddzielnych budynków o rożnych funkcjach.

Rzeszów

Dzisiaj na Rynku protest przeciwko cenzurze spektaklu #chybanieja

RZESZÓW. Publiczny protest na rzeszowskim Rynku rozpocznie się o godz. 16.00. 

Rzeszów

Śluzy rowerowe, parking park&ride, aktywne przejścia – pomysły na rozwój systemów transportowych Rzeszowa

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska rozpoczyna cykl spotkań prezentujących rozwiązania komunikacyjne dla miasta.

Rzeszów

500 pluszaków trafiło do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego

RZESZÓW. Łącznie do rzeszowskich karetek trafiło już 2 tys. maskotek z krakowskiego sklepu.

Rzeszów

CBA zatrzymało trzech rzeszowskich przedsiębiorców

RZESZÓW. Wartość szkód z tytułu przestępczej działalności szacowana jest na co najmniej 18 mln zł.

Reklama