Rzeszów - Wtorek, 09.09.2025
Reklama

Źle się poczuł i uderzył autem w metalowy garaż. Trafił do szpitala

Dodano: 23.03.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 36-letni kierowca opla stracił panowanie nad autem i uderzył w metalowy garaż. Mężczyznę przewieziono do szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności porannego zdarzenia drogowego w Kąkolówce w powiecie rzeszowskim.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło dziś około godz. 6:00 w Kąkolówce. Jak wynika ze wstępnych ustaleń,  36-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Błażowej, nagle źle się poczuł i stracił panowanie nad pojazdem. Następnie zjechał z drogi i uderzył w metalowy garaż.

Na szczęście na skutek zderzenia mężczyzna nie odniósł obrażeń, jednak z uwagi stan zdrowia, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wraca temat parkingu dla samochodów przewożących niebezpieczne odpady

RZESZÓW. Urząd Marszałkowski kieruje do ratusza pismo o wydanie opinii nt. umieszczenia parkingu dla samochodów przewożących odpady niebezpieczne na terenie MPGK.

Rzeszów

Jak spędzić ferie na sportowo w Rzeszowie?

RZESZÓW. 13 stycznia ruszają „Ferie na sportowo", zorganizowane przez Zespół Szkół Sportowych w Rzeszowie.

Rzeszów

Kursy komunikacji miejskiej podczas Święta Trzech Króli

RZESZÓW. Dnia 6 stycznia br. (poniedziałek) autobusy kursować będą według świątecznego rozkładu jazdy.

Rzeszów

Sprawcy oszust internetowych z zarzutami. Wyłudzali pieniądze w zamian za dokumenty, których nie dostarczali

RZESZÓW. Pokrzywdzeni dokonywali wpłat ustalonych sum pieniężnych na podane przez sprawców numery kont bankowych. Podejrzani wielokrotnie żądali dodatkowych wpłat.

Rzeszów

Orszak Trzech Króli 2020. Tegoroczną nowością będzie śpiewany scenariusz

RZESZÓW. Hasłem tegorocznego Orszaku Trzech Króli będą słowa kolędy: „Cuda, cuda ogłaszają”. 

Rzeszów

20 najchętniej czytanych artykułów na RESinet.pl w 2019 roku

RZESZÓW. Prezentujemy listę 20-stu najchętniej czytanych artykułów na naszym portalu w 2019 roku.

Rzeszów

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

RZESZÓW. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Rzeszów

Pierwsza rzeszowianka, urodzona w 2020 roku, przyszła na świat kwadrans po północy

RZESZÓW. Pierwszy rzeszowianka uroczona w 2020 r. przyszła na świat 1 stycznia o godz. 0:15.

Reklama