Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Zmiana rozkładu jazdy linii nr 4. Pojedzie przez nowy łącznik

Dodano: 22.05.2019 r.

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
Od soboty, 25 maja 2019 r. linia autobusowa nr 4 pojedzie według nowego rozkładu jazdy oraz na zmienionej trasie, uwzględniającej nowe przystanki.

W związku z otwarciem nowego łącznik ul. Lubelskiej z ul. Warszawską, które nastąpi oficjalne w czwartek, 23 maja 2019 r. częściowo zmodyfikowana została trasa autobusu linii nr 4.

„Czwórka” pojedzie jak do tej pory od Krasnego (Auchan) do przystanku Warszawska / Staromiejska, a następnie skręci ww. łącznik, gdzie ustanowiono dodatkowe przystanki, kończąc trasę na ul. Lubelskiej (Zajezdnia MPK).

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W środę Święto Policji w Rzeszowie. Utrudnienia w ruchu w centrum miasta

RZESZÓW. W środę, 19 lipca 2023 r.  w Rzeszowie odbędą się Wojewódzkie Obchody Święta Policji. W trakcie trwania uroczystości będą występować utrudnienia w ruchu. Zamknięty dla będzie Plac Farny i przyległe ulice.

Rzeszów

Kolejny etap modernizacji budynku OSP Biała

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na wybór firmy, która dokończy modernizację budynku Ochotniczej Straży Pożarnej na osiedlu Biała. Oferty przyjmowane są do 1 sierpnia.

Rzeszów

Zderzenie szynobusu z kosiarką w Rzeszowie

RZESZÓW. Do nietypowego zdarzenia doszło dziś rano na ulicy Architektów w Rzeszowie. W szynobus relacji Jasło-Rzeszów, wjechała kosiarka samojezdna. Na szczęście nikt nie został ranny.

Rzeszów

Zderzenie trzech samochodów na ul. Budziwojskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku na ul. Budziwojskiej. Zderzyły się tam trzy samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Rzeszów

W sobotę "Marsz Równości" w Rzeszowie. Będą utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W sobotę, 15 lipca ulicami Rzeszowa przejdzie IV Marsz Równości pod hasłem "Idziemy po równość i pokój". W związku z przemarszem uczestników, całkowicie zamknięte dla ruchu zostaną fragmenty ulic

Rzeszów

Nowa hala sportowa I LO już zadaszona. Prace idą zgodnie z harmonogramem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Inwestycja warta prawie 12 milinów złotych ma być gotowa w czerwcu 2024 roku.

Rzeszów

Marma 32. Rajd Rzeszowski już za miesiąc

RZESZÓW. Zawodnicy będą mieli do pokonania 11 odcinków specjalnych o łącznej długości ponad 150 km. 

Reklama